Zamknij

Asia Argento molestowała 17-latka? Pojawiły się nowe informacje

Redakcja
24.08.2018 15:04
Asia Argento molestowała 17-latka? Pojawiły się nowe informacje
fot. Lenny / IPA/SIPA/EAST NEWS

Włoszka Asia Argento była ważną członkinią akcji #MeeToo dotyczącej molestowania kobiet w Hollywood. Teraz jednak sama została oskarżona o molestowanie 17-letniego Jimmiego Benneta. Choć aktorka wszystkiemu zaprzeczała, w sieci pojawiło się między innymi zdjęcie jej i chłopaka w łóżku.

Asia Argento była jedną z pierwszych aktorek, które oskarżyły o molestowanie seksualne producenta filmowego Harveya Weinsteina. Stała się tym samym jednym z filarów głośnej akcji #MeeToo, mającej na celu zwrócenie uwagi na problem molestowania. Jednak istnieje duże prawdopodobieństwo, że teraz sama będzie musiała zmierzyć się z identycznym oskarżeniem. Dziennik „New York Times” podał informację, że w 2013 roku aktorka uprawiała w kalifornijskim hotelu seks z 17-letnim wtedy Jimmem Bennetem. Według stanowego prawa popełniła więc przestępstwo. Miała też zapłacić za milczenie chłopaka 380 tysięcy dolarów. Argento wszystkiemu zaprzeczyła, jednak teraz pojawiają się informacje, które wydają się ją pogrążać.

Zdjęcie aktorki i molestowanego chłopaka

Portal TMZ.com dotarł do fotografii, która może obalić linię obrony Asii Argento. Widać na niej aktorkę i Jimmiego Benneta leżących w łóżku. Ma to być jedno z kilku zdjęć, jakie zostały wykonane podczas ich wspólnej nocy.

Ponadto portal informuje, że dotarł również do wiadomości, jakie aktorka wysyłała do swojej przyjaciółki. Ma w nich przyznawać się do uprawiania seksu z 17-latkiem.

Sam Bennet również postanowił zabrać głos w sprawie. Jak powiedział w wywiadzie dla portalu TheHollywoodReporter.com:

Moja trauma po tym zdarzeniu pojawiła się ponownie w momencie, w którym Argento sama pojawiła się w mediach jako ofiara molestowania. Nie wystosowałem żadnego oświadczenia w ostatnich dniach, ponieważ byłem upokorzony oraz bałem się być częścią tej publicznej dyskusji”.

Coraz więcej świadczy zatem przeciwko Asii Argento. Niektórzy nawet wróżą koniec jej aktorskiej kariery. Koleżanki Włoszki, działające w akcji #MeeToo, z pewnością czują ogromne rozgoryczenie zaistniałą sytuacją.

RadioZET.pl/MF