Zamknij

Asystentka zdradza mroczne sekrety Trumpów

Redakcja
29.12.2017 14:36
Melania i Donald Trump
fot. ons.pl

Omarosa Manigault-Newman od kilku lat współpracowała z Donaldem Trumpem, a kiedy został on prezydentem, trafiła do Białego Domu jako jego asystentka. Niedawno złożyła rezygnację ze stanowiska i niebawem zamierza wydać książkę, w której opisze mroczne sekrety Trumpów.

Choć formalnie Omarosa Manigault-Newman nadal pełni swoje stanowisko, to jednak zagraniczne media informują, że już dzień przed złożeniem rezygnacji została siłą usunięta z Białego Domu. Powodem tych działań miała być jej kłótnia z szefem sztabu - Johnem Kellym. Nie wiadomo, jak było naprawdę, jednak być może już wkrótce się o tym przekonamy, gdyż Manigault-Newman zamierza... wydać książkę, w której odkryje sekrety Trumpów.

Jak przyznała w jednym z wywiadów, przez rok swojej pracy w Białym Domu była świadkiem sytuacji, w których "nie czuła się komfortowo". Co to może oznaczać? Jak wiadomo, małżeństwo Donalda i Melanii Trump od dawna jest obiektem spekulacji - a to na temat zdrad prezydenta, a to związanych z dramatem, jaki w małżeństwie z Trumpem przeżywa Melania. Na wiele z tych pytań Omarosa jest w stanie odpowiedzieć. Podobno dobrze wie nawet, ile czasu Trumpowie spędzali razem w sypialni oraz czy planują rozwód, kiedy tylko zakończy się prezydentura.

Jeden z bliskich doradców Trumpa wyraził zaniepokojenie z powodu planów Manigault-Newman. Jego zdaniem to może być początek wielkiego koszmaru, którego doświadczą Donald i Melania.

Dotąd żadne szczegóły dotyczące publikacji nie są znane.

RadioZET.pl/SA