Zamknij

Awaryjne lądowanie samolotu z Anną Dereszowską. Przeżyła traumatyczne chwile

Redakcja
05.07.2018 11:49
Anna Dereszowska
fot. Instagram

Samolot z Anną Dereszowską awaryjnie lądował. Aktorka podróżowała liniami LOT. Tuż po starcie okazało się, że nastąpiła usterka podwozia.

Na Instagramie Anna Dereszowska pokazała zdjęcia wykonane tuż przed pierwszym i drugim startem. Jak stwierdziła, na drugie podejście dostali samolot nie nowszy, ale z pewnością słodszy (na zewnątrz widniała reklama ptasiego mleczka).

Na szczęście aktorka bardzo racjonalnie podeszła do zdarzenia, które ją spotkało i kilka godzin temu pokazała zdjęcie na lotniku w Szczecinie, czyli tuż przed drogą powrotną do Warszawy. Wsiadła do samolotu i chyba raczej nie przestanie korzystać z tego środka transportu.

Zagłosuj

Boisz się latać samolotem?

Liczba głosów:

„Dzień dobry! Życzę Wam wspaniałego, słonecznego dnia! W Szczecinie pięknie, za godzinę mam nadzieję sprawdzić czy w Warszawie jest podobnie Uściski!” – napisała aktorka, kompletnie nie poruszając już wcześniejszych problemów tuż po starcie na Okęciu.

Inną znaną osobą będącą na pokładzie samolotu, który awaryjnie lądował, był Rafał Maserak. Jak stwierdził w rozmowie z Wirtualną Polską, „była mała awaria”.

– Noc rzeczywiście była ciężka. Na szczęście koniec końców udało nam się bezpiecznie dotrzeć na miejsce i już jestem w Międzyzdrojach, gdzie czekam na występ. Zaproponowano nam pomoc psychologa, ale myślę, że uporam się z tym sam. Czuję się dobrze i wszystko jest w porządku – powiedział.

Przypomnijmy, że jedną z polskich gwiazd, które panicznie boją się latać, jest Dorota Rabczewska. Gwiazda doświadczyła w samolocie ataku paniki i zemdlała. Mówiono nawet, że zdarza się jej przekładać zagraniczne koncerty tylko dlatego, by nie musiała latać.

Na koniec jednak wypada dodać, że samolot jest obecnie najbezpieczniejszym środkiem komunikacji. Ryzyko katastrofy jest porównywalne z ryzykiem, że trafi nas piorun.

RadioZET.pl/SA