Zamknij

Bachleda-Curuś zachwyciła fanów czarno-białymi zdjęciami. "Najpiękniejsza kobieta na świecie"

22.12.2020 16:24
Alicja Bachleda-Curuś
fot. Piotr Korczak/ Reporter/ East News

Alicja Bachleda-Curuś pokazała swoim fanom na Instagramie efekty kilkuminutowej sesji zdjęciowej, wykonanej podczas pobytu aktorki w Warszawie. Gwiazda podkreśliła, że miała jedynie dziesięć minut na zrealizowanie zdjęć. Wielbiciele aktorki są zachwyceni.

Alicja Bachleda-Curuś pokazała na Instagramie kilka czarno-białych zdjęć, które zachwyciły jej fanów. Fotografie powstały podczas pobytu gwiazdy w Warszawie, na planie zdjęciowym. Bachleda-Curuś miała na nie jedynie dziesięć minut. 

Zobacz też: Alicja Bachleda-Curuś gra dla pieniędzy? "Kariera nie jest dla mnie istotna"

Alicja Bachleda-Curuś pokazała piękną, czarno-białą sesję: "Najpiękniejsza kobieta na świecie" [FOTO]

"Kilka zdjęć zrobionych podczas mojego pobytu w Warszawie. Byłam na planie filmowym i miałam tylko 10 minut przerwy między moimi scenami. Utalentowany fotograf + naturalne światło z okna" - napisała Alicja.

Fani byli zachwyceni czarno-białymi fotografiami. "Najpiękniejsza kobieta na świecie", "O mamusiu, jaka Ty jesteś piękna", "cudowna"  - pisali.

Czarno-białe zdjęcia zostały wykonane przez fotograf - Martę Machej.

"Przepiękna Kobieta, o wspaniałym charakterze i wielkim sercu! Dziękuję za tę możliwość spotkania się i wykonania w tak szalonych warunkach, choć kilku zdjęć. To był absolutny zaszczyt" - napisała Machej.

Alicja Bachleda-Curuś fanom najbardziej znana jest z roli Zosi w "Panu Tadeuszu", gdzie zagrała u boku Michała Żebrowskiego. Na swoim koncie ma również wiele ról w zagranicznych produkcjach. Widzowie mogli ją oglądać w filmie "Ondine" u boku Colina Ferrella. Wystąpiła również w koprodukcji amerykańsko-niemieckiej "Przyjaźń" w reżyserii Markusa Gollera.

Prywatnie Alicja Bachleda-Curuś jest mamą 11-letniego syna Henry'ego, którego ojcem jest Colin Farrell. Para rozstała się w styczniu 2011 roku.

RadioZet.pl