Zamknij

Bądźmy razem w domu: rusza nowy program TVP z gwiazdami "Sanatorium Miłości", "M jak Miłość" i "The Voice Senior"

Judyta Wanicka
31.03.2020 11:43
Sanatorium Miłości
fot. Instagram:@sanatorium_milosci_tvp

"Bądźmy razem w domu" to nowy program TVP skierowany do starszej publiczności. W show pojawią się znani i lubiani bohaterowie "Sanatorium Miłości", serialu "M jak Miłość" oraz uczestnicy "The Voice Senior". Kiedy i gdzie oglądać "Bądźmy razem w domu"? 

Bądźmy razem w domu - nowy program TVP dla seniorów 

"Bądźmy razem w domu" to tytuł nowego programu przygotowanego przed Telewizję Polską. Talk-show dedykowany jest seniorom oraz osobom opiekującym się osobami starszymi. Jak podaje portal Wirtualmedia.pl w programie prowadzący i zaproszeni goście będą zachęcać do pozostania w domu w czasie epidemii koronawirusa oraz radzić, jak ciekawie spędzić czas. 

Poruszane tematy będą dotyczyć profilaktyki przeciwwirusowej, umiejętności zauważenia u siebie i innych niepokojących objawów zakażenia, radzenia sobie z codziennością, a także dbania o dobrą formę fizyczną i psychiczną - czytamy w opisie audycji. 

W studiu będą wypowiadali się lekarze różnych specjalizacji, psychologowie i artyści. Pojawią się m.in. Teresa Lipowska i Tomasz Chudecki z "M jak Miłość" oraz bohaterowie "Sanatorium Miłości" i "The Voice Senior". 

Bądźmy razem w domu - kiedy pierwszy odcinek? 

Pierwszy odcinek programu "Bądźmy razem w domu" pojawi się na antenie TVP1 w środę, 1 kwietnia, o godzinie 15.35. Audycja będzie emitowana od poniedziałku do piątku o stałej porze. Według informacji portalu Wirtualnemedia.pl "Bądźmy razem w domu" poprowadzą Urszula Rogala i znany z "Operacji zdrowie" Piotr Poraj Poleski. 

Zagłosuj

Będziesz oglądać program "Bądźmy razem w domu"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw