Zamknij

Barbara Kraftówna ma COVID-19. Aktorka jest pod opieką lekarzy

30.11.2021 10:57
Barbara Kraftówna
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Barbara Kraftówna w pandemii stosowała bardzo duże środki ostrożności. Mimo to nie uniknęła zakażenia COVID-19. Aktorka przebywa w domu opieki i jest pod obserwacją lekarzy. Jaki jest stan jej zdrowia?

Barbara Kraftówna to aktorka, która zasłynęła rolą Honoratki w filmie "Czterej pancerni i pies". 93-letnia gwiazda przebywa obecnie w domu opieki w Skolimowie. Z powodu lęku przed pandemią i możliwym zakażeniem, gwiazda unikała wszelkich kontaktów i nie wychodziła nawet na balkon swojego mieszkania. Niestety, nie udało się jej uniknąć zarażenia koronawirusem.

Zobacz także: Monika Mrozowska szczerze o byłym mężu. "Nie bylibyśmy tu, gdzie jesteśmy" 

Barbara Kraftówna chora na COVID. Jest pod opieką lekarzy

W jednej z wcześniejszych wypowiedzi Kraftówna przyznała, że ogranicza kontakty z troski o siebie i innych i nie chce ryzykować. "Lepiej dmuchać na zimne. Nie zamierzam się wystawiać i sprawdzać, czy ja silna, czy ja mocna wobec koronawirusa. Nie chodzę na spacery. Nawet nie mam odruchu wychodzenia na balkon. Zakupy robi mi przyjaciółka albo bliższa lub dalsza rodzina" - mówiła pół roku temu w wypowiedzi dla "Super Expressu".

Z najnowszych ustaleń gazety wynika, że aktorka niestety nie uniknęła zarażenia. Na szczęście jej objawy nie są poważne i z dnia na dzień czuje się coraz lepiej. Jak sama przyznała, ma nadzieję, że doczeka i 100 lat. Póki co, za kilka dni, dokładnie 5 grudnia, obchodzić będzie 93. urodziny. Życzymy dużo zdrowia!