Zamknij

Barbara Kurdej-Szatan bohaterką "Wiadomości" TVP. Gwiazda może mieć kłopoty?

08.11.2021 12:51
Barbara Kurdej-Szatan
fot. Tricolors/ East News

Barbara Kurdej-Szatan została bohaterką wydania "Wiadomości" po tym, gdy na jej Instagramie pojawił się bardzo krytyczny wpis na Instagramie odnośnie straży granicznej. Jak się okazuje, sprawą zajęła się prokuratura.

Barbara Kurdej-Szatan niedawno opublikowała na Instagramie mocny wpis, w  którym skrytykowała działania funkcjonariuszy straży granicznej. Wpis gwiazdy odbił się szerokim echem w mediach. Wszystko przez to, że aktorka nie przebierała w słowach. W jej wpisie nie zabrakło wielu wulgaryzmów i mocnych słów.  Instagramowy post Kurdej-Szatan skomentowała marka Play, z którą od lat Basia współpracuje. Sieć komórkowa odcięła się od słów aktorki. Sama zainteresowana przeprosiła za swój język, choć podkreśliła, że oglądając nagranie, na którym straż graniczna szarpie matki z małymi dziećmi, niemal się w niej gotuje.

Zobacz też:  Sieć komórkowa komentuje mocny wpis Kurdej-Szatan. Jest oświadczenie

Barbara Kurdej-Szatan bohaterką "Wiadomości". Gwiazda może mieć nie lada kłopoty

Kurdej-Szatan została też bohaterką niedawnego wydania "Wiadomości". Telewizja polska bardzo krytycznie odniosła się do poglądów aktorki.

"Polskie służby walczą nie tylko z białoruskim reżimem, ale też dezinformacją. (...) Z kolei celebrytka i twarz jednego z operatorów telefonii komórkowej Barbara Kurdej-Szatan w wulgarnym wpisie w mediach społecznościowych zaatakowała Polską Straż Graniczną" - mówił lektor "wiadomości".

W materiale TVP podkreślono, że sprawą wpisu Kurdej-Szatan zajmie się prokuratura.

Kontrowersyjnym wpisem gwiazdy zainteresował się Ośrodek Monitorowania Antypolonizmu. Prezes fundacji, Dariusz Matecki, zdradził, że ma w planach poinformować prokuraturę o znieważaniu polskich funkcjonariuszy przez celebrytkę. Chce też, by sprawa została rozpatrzona w kategorii przestępstwa.