Zamknij

Barbara Kurdej-Szatan chce powiększyć rodzinę. Opowiedziała szczerze o posiadaniu dziecka

Sylwia Wamej
13.01.2020 10:28
Barbara Kurdej-Szatan
fot. Viphoto/ East News

Barbara Kurdej-Szatan co jakiś czas boryka się z plotkami, jakoby była w drugiej ciąży. Tym razem 34-letnia aktorka zdradziła w rozmowie z Katarzyną Burzyńską, jaka jest prawda.

Barbara Kurdej-Szatan chce powiększyć rodzinę

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan są rodzicami 7-letniej córeczki Hani. W mediach co rusz pojawiają się informacje, jakoby gwiazda była w drugiej ciąży. W rozmowie z Katarzyną Burzyńską gwiazda "M jak miłość" zdradziła, jaka jest prawda. Jak się okazuje, Barbara i jej mąż bardzo by chcieli zostać po raz drugi rodzicami.

"Staramy się już od 1,5 roku co najmniej, ale nie wychodzi..." - powiedziała Barbara Kurdej-Szatan w rozmowie z Katarzyną Burzyńską. Gwiazda zdradziła też, że jej córeczka Hania chętnie dopytuje mamę o rodzeństwo.

"Jak miała 6 lat, to praktycznie codziennie pytała, kiedy będzie miała brata albo siostrę. Jest bardzo opiekuńcza, empatyczna i czuła i uwielbia młodsze dzieci" - powiedziała Kurdej-Szatan. Aktorka dodała też, że bardzo by chciała dać Hani rodzeństwo.

"Wiemy, że to piękne i ważne mieć rodzeństwo i chcemy je dać Hani" - podkreśla Barbara Kurdej-Szatan. Warto podkreślić, że gwiazda jakiś czas temu przyznała się, że cierpi na Borieliozę.

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan. Kiedy się pobrali?

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan ślub cywilny wzięli w 2011 roku. Rok później para wzięła ślub kościelny. Jak mówiła aktorka, poznali się na próbach musicalu "Hair".

"Od razu zwróciliśmy na siebie uwagę. Wciąż się w siebie wpatrywaliśmy, a gdy po próbie Rafał usiadł do pianina i zagrał, zrobił na mnie jeszcze większe wrażenie. Zagrał i zaśpiewał jakiś jazzowy kawałek, a ja kocham jazz" - mówiła we "Fleszu" Barbara Kurdej-Szatan.

Zagłosuj

Lubisz dzieci?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW