Zamknij

Barbara Kurdej-Szatan chwali się nowym mieszkaniem. Co za widoki!

06.10.2020 11:49
Barbara Kurdej-Szatan
fot. VIPHOTO/East News

Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż wkraczają w nowy etap życia. Niedawno doczekali się drugiego dziecka, ale nowości nie koniec. Niebawem przeprowadzą się do nowego mieszkania. Gwiazda nie może się już doczekać, dlatego pochwaliła się tym faktem w sieci, prezentując niesamowite widoki ze swojego okna.

Barbara Kurdej-Szatan niedawno urodziła drugie dziecko. Synek Henryk przyszedł na świat pod koniec września i był to jeden z najbardziej wyczekiwanych porodów w polskim showbiznesie. Teraz gwiazda wraca do siebie po porodzie. Jednak drugie dziecko celebryckiej pary to nie wszystkie nowości w ich życiu w ostatnim czasie. Okazuje się, że zapowiadają się inne zmiany - mianowicie przeprowadzka do nowego lokum.

Barbara Kurdej-Szatan chyba nie może się już tego nowego etapu doczekać, bo postanowiła szczęśliwą nowiną podzielić się z fanami. Jej zdjęcie jest bardzo wymowne: ukazuje aktorkę z mężem, a w tle widać Warszawę, skąpaną w promieniach zachodzącego słońca.

Zobacz także: Kurdej-Szatan opowiedziała o szczegółach porodu. Pomogła jej muzyka? 

Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się mieszkaniem

"#pięknaWarszawa #niemogęsiędoczekać #alebędziefajnie!" - te trzy hashtagi bardzo dostanie wyrażają wszystko, co gwieździe przychodzi na myśl w związku z nowym mieszkaniem. Jest wszystkim bardzo podekscytowana.

Pod zdjęciem pojawił się także komentarz Rafała Szatana, który zauważa, że "Będzie zawodowo". Para nie zdradza, na jakim etapie jest wykańczanie nowego gniazdka, ale prawdopodobnie przeprowadzka nastąpi już niebawem. Nie wiadomo, gdzie dokładnie znajduje się nowe mieszkanie Barbary Kurdej-Szatan, ale można przyjąć, że będzie to duże mieszkanie. Dotąd rodzina mieszkała w domu pod Warszawą, który z pewnością pozwalał cieszyć się przestronnością i komfortem.

RadioZET.pl/AS