Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Na jakiej diecie jest Kurdej-Szatan? Aktorka zdradziła szczegóły

11.10.2017 10:45

Barbara Kurdej-Szatan stara się dbać o zdrowie. A to oznacza dobrze zbilansowaną, zdrową dietę. Jak odżywia się popularna aktorka?

Na jakiej diecie jest Kurdej-Szatan? Aktorka zdradziła szczegóły fot. ons.pl

W rozmowie z serwisem newseria.pl, serialowa gwiazda zdradziła, że zdecydowała się wrócić do modnej wśród celebrytów diety pudełkowej. Aktorka nie ukrywa tego, że jest bardzo zapracowana, dlatego nie zawsze jest w stanie przygotować sobie samodzielnie takie posiłki, jakie by chciała. Nic więc dziwnego, że korzysta z usług cateringu dietetycznego, dzięki któremu oszczędza sporo czasu na przygotowanie dań i ma pewność, że spożywa wyłącznie wybrane przez siebie składniki.

Nie jest żadną tajemnicą, że gwiazda „W rytmie serca" choruje na boreliozę, dlatego zdecydowała się wykluczyć ze swojej diety cukier, białą mąkę, a także produkty na bazie mleka krowiego.

Kurdej-Szatan nie ukrywa jednak, że czasami zdarza jej się zgrzeszyć i sięgnąć po dania, które niekoniecznie są zdrowe. W wakacje chętnie jadła lody, lubi także pizzę i inne napychające żołądek dania, ale stara się jeść ich jak najmniej, a także uczyć swoją córkę zdrowych nawyków żywieniowych.

5 Barbara Kurdej-Szatan - akpa20170621_tomaotomo_jk_2968

RadioZET.pl/SI/newseria.pl

Oceń