Zamknij

Barbara Kurdej-Szatan z nową fryzurą. Ma grzywkę!

Redakcja
26.02.2018 09:25
Barbara Kurdej-Szatan z rozpuszczonymi włosami
fot. Archiwum Radia ZET

Barbara Kurdej-Szatan zmieniła fryzurę! Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, które wywołało prawdziwą burzę. Gwiazda „M jak miłość” pokazała się na nim z grzywką i nowym odcieniem blondu. Jak wygląda? Fani są podzieleni.

Barbara Kurdej-Szatan zmieniła fryzurę

Barbara Kurdej-Szatan raczej nie eksperymentuje ze swoim wyglądem. Jednak ostatnio zaskoczyła fanów nową fryzurą. Aktorka, która przyzwyczaiła nas do tego, że najczęściej swoje piękne blond włosy nosi wyprostowane, zdecydowała się na grzywkę. Niestety, nie wszystkim przypadła do gustu ta decyzja.

Barbara Kurdej-Szatan nie zdradziła, czy to zmiana na stałe, czy po prostu element charakteryzacji. Fani mają nadzieję, że chodzi o tę drugą możliwość.

— Nie! Postarza ta grzywka — napisała jedna z internautek.
— Jestem na Nie... Bez grzywki młodziej i piękniej — wtóruje jej inna fanka.
—Trochę staro z tą grzywką. Zdecydowanie lepiej bez — czytamy w innym komentarzu.

Barbara Kurdej-Szatan z grzywką na Instagramie

Na szczęście fani mogą spać spokojnie. Jak dowiedzieli się dziennikarze Wirtualnej Polski, nowa fryzura Barbary Kurdej-Szatan z grzywką to jedynie element charakteryzacji do nowego programu „The story of my life”, w którym znane gwiazdy są postarzane.

W każdym odcinku „The Story Of My Life. Historia naszego życia” goście programu zobaczą, jak będą wyglądać za 20-30 lat oraz 40-60 lat i skonfrontują się z pytaniami, które skłonią do refleksji nie tylko ich samych, ale również widzów przed telewizorami. Razem z Katarzyną Montgomery w emocjonującą podróż do przyszłości wyruszą: Dorota i Radek Liszewscy, Julia Wieniawa i Antoni Królikowski, Lenka i Janek Klimentowie, Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan oraz Dorota i Czesław Mozilowie.

— Program daje możliwość rozmowy o starości i przemijaniu ze stosunkowo młodymi gośćmi. Sprawiamy, że zastanawiają się oni nie tylko nad swoją przyszłością, ale i również nad tym, co jest tu i teraz. Dochodzą do ciekawych wniosków, między innymi, że nie warto odkładać planów na później i spierać się z bliskimi o błahostki. Jestem pewna, że wielu widzów, którzy obejrzą „The Story Of My Life. Historia naszego życia” inaczej spojrzy na swoich partnerów i przestanie się — trywialnie mówiąc — czepiać o coś, co nie ma znaczenia. Przeżywając metamorfozy razem z naszymi bohaterami, dostaną też coś dla siebie, odświeżą swoje relacje i na nowo zanalizują życie — twierdzi Katarzyna Montgomery.

Premiera „The Story Of My Life. Historia naszego życia” już w piątek 2 marca, o godzinie 22:15, na antenie Telewizji Polsat.

RadioZET.pl/SI