Zamknij

Barbara Kurdej-Szatan jest w ciąży? Rafał Szatan komentuje doniesienia mediów

Patrycja Chudolińska
06.03.2020 14:54
Barbara Kurdej-Szatan
fot. Instagram/@kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan jest w ciąży? Media i fani od jakiegoś czasu są bardziej zainteresowani życiem prywatnym aktorki. Plotki na temat drugiego dziecka postanowił skomentować Rafał Szatan.

Barbara Kurdej-Szatan jest w ciąży? Plotki w sieci

Barbara Kurdej-Szatan jest jedną z najbardziej popularnych aktorek w Polsce. Profil Basi na Instagramie obserwuje ponad milion osób. Fani chcą wiedzieć wszystko nie tylko na temat jej kariery w show-biznesie, ale także życia prywatnego.

Niedawno w mediach pojawiły się plotki, że Barbara Kurdej-Szatan spodziewa się drugiego dziecka. Jak donosił "Dobry tydzień", aktorka specjalnie wybrała taką stylizację na Telekamery 2020, która ukryła jej "ciążowy brzuch".

Rafał Szatan komentuje plotki o ciąży żony

Basia Kurdej-Szatan szczerze przyznaje, że chciałaby mieć kolejne dziecko. Mąż gwiazdy "M jak miłość" postanowił odnieść się do plotek o ciąży i rozwiać wszystkie wątpliwości fanów.

- Co chwilę się takie informacje pojawiają - że się rozstajemy, że się powiększa nasza rodzina, więc wiesz... Tak niestety funkcjonuje ten nas świat show-biznesowy, że plotki się muszą pojawiać. Jeżeli nie ma o czym pisać, to najłatwiej jest pisać o tym, że się rozstaje ktoś albo że jest ktoś w ciąży (...) Po Telekamerach była taka sytuacja, że ktoś wymyślił, że Basia jest w ciąży, bo akurat miała sukienkę taką, która się tak układała. Ja tego nie zauważyłem, a ktoś nagle sobie wymyślił - skomentował Rafał Szatan w rozmowie z dziennikarzem "Plotka".

Wychodzi więc na to, że Basia Kurdej-Szatna na razie nie spodziewa się potomstwa.

RadioZET.pl/PCh