Zamknij

Barbara Kurdej-Szatan jest w ciąży? Radosne doniesienia tygodnika

Patrycja Chudolińska
11.02.2020 11:56
Barbara Kurdej-Szatan
fot. Instagram/@kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan jest w ciąży? Taka informacja o aktorce pojawiła się w jednym z tygodników. Fani dopytują w komentarzach na jej profilu, czy gwiazda faktycznie spodziewa się dziecka.

Barbara Kurdej-Szatan jest w ciąży?

Barbara Kurdej-Szatan jakiś czas temu wspominała o tym, że chciałaby ponownie zostać mamą. Aktorka "M jak miłość" ma już jedną córkę, 8-letnią Hanię.

Staramy się już półtora roku co najmniej, ale nie wychodzi… Może ta moja borelioza źle na to wpływa? Trudno powiedzieć - zdradziła gwiazda w grudniu na blogu Anny Lewandowskiej "Baby by Ann".

Teraz media donoszą, że marzenie aktorki o powtórnym macierzyństwie mogło się spełnić. "Dobry Tydzień" poinformował, że Basia Kurdej-Szatan jest w ciąży. Dowodem na wyjątkowy stan miała być kreacja, jaką gwiazda wybrała na galę rozdania Telekamer. Wiele osób zauważyło, że sukienka nie jest przylegająca i optycznie "powiększa" celebrytkę. Media sugerują, że rozkloszowany dół sukni miał ukryć zaokrąglony brzuszek.

Fani pytają aktorkę o ciążę

Fani Barbary Kurdej-Szatan dopytują na jej profilu, czy doniesienia mediów są prawdziwe. Na razie aktorka unika jednak odpowiedzi.

- Wydaje mi się, że strasznie ta suknia dodaje kilogramów (...) A może ciąża? Kto wie.

- Sukienka ciążowa?

- Basiu, jesteś w ciąży?

- Gratulacje!

Na ten moment w ciąży jest m.in. Małgorzata Rozenek-Majdan, Anna Lewandowska i Katarzyna Glinka. Myślicie, że Basia faktycznie dołączy do tego grona i wkrótce potwierdzi swój wyjątkowy stan?

Zagłosuj

Lubisz dzieci?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PCh