Zamknij

Barbara Kurdej-Szatan jest w ciąży? Rafał Szatan pokazał zdjęcie z brzuszkiem

Patrycja Chudolińska
27.04.2020 08:50
Basia Kurdej-Szatan
fot. Instagram/@kurdejszatan

Basia Kurdej-Szatan spodziewa się drugiego dziecka? Fani od dawna podejrzewają ciążę aktorki. Teraz jej mąż Rafał Szatan opublikował zdjęcie, które może być potwierdzeniem radosnych wiadomości.

Barbara Kurdej-Szatan jest jedną z najpopularniejszych aktorek w Polsce. Już jakiś czas temu w mediach pojawiły się informacje, że gwiazda spodziewa się drugiego dziecka. Basia i Rafał Szatan mają już jedną córeczkę, Hanię. Czyżby 8-latka wkrótce miała zostać starszą siostrą?

Basia Kurdej-Szatan jest w ciąży? Pokazała brzuch

Barbara Kurdej-Szatan do tej pory starała się unikać rozmów z dziennikarzami o drugiej ciąży. Wiadome było, że zarówno ona, jak i jej mąż bardzo chcą kolejnego dziecka, jednak ze względu na chorobę aktorki musieli odłożyć te plany na później. Gwiazda cierpi na boreliozę.

Czyżby jednak już teraz udało im się zrealizować marzenie o powiększeniu rodziny? Basia od jakiegoś czasu nie pokazywała się w całości - od początku kwarantanny wstawiała przede wszystkim zdjęcia własnej twarzy. Pod jej ostatnim zdjęciem w płaszczu pojawiło się wiele komentarzy sugerujących ciążę.

- Chyba ciąża.

- Chyba będzie nowy członek rodziny.

- Kurcze, widzę, że nie tylko mi się wydaje, że jest pani w ciąży. Inaczej buzia wygląda.

To jednak nie wszystko. Teraz Rafał Szatan pochwalił się zdjęciem, które niemal rozwiewa wszelkie wątpliwości. Basia Kurdej-Szatan wygląda na nim tak, jakby miała już widoczny ciążowy brzuszek. Co myślicie?

kurdej-szatan

RadioZET.pl/PCh