Zamknij

Barbara Kurdej-Szatan na romantycznym zdjęciu z mężem. Fani podzieleni [FOTO]

16.07.2020 12:18
Barbara Kurdej-Szatan na romantycznym zdjęciu z mężem. Fani podzieleni [FOTO]
fot. Adam Janowski/ Reporter/ East News

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan niebawem po raz drugi zostaną rodzicami. Ich miłość kwitnie, czego dowodem jest najnowsze zdjęcie, opublikowane przez aktorkę. Gwiazda pokazała romantyczną fotografię z mężem w polu kukurydzy, jednak nie wszystkim fanom to ujęcie przypadło do gustu.

Barbara Kurdej-Szatan pokazała romantyczne zdjęcie z mężem w polu kukurydzy. Fani podzieleni

Barbara Kutdej-Szatan i Rafał Szatan niebawem po raz drugi zostaną rodzicami. Para przywita chłopca, którego prawdopodobnie nazwą imieniem Henio. Przyszli rodzice są bardzo podekscytowani faktem, że już niedługo przywitają na świecie drugie dziecko. W zalewie obowiązków życia codziennego małżonkowie nie zapominają jednak o chwilach tylko we dwoje.

Barbara Kurdej-Szatan opublikowała romantyczne zdjęcie, na którym całuje się z ukochanym w polu kukurydzy. Fani byli zachwyceni romantycznymi ujęciami, jednak nie wszystkim fotografia przypadła do gustu. Niektórzy internauci zmartwili się, że para niszczy komuś uprawy kukurydzy. 

"Niszczycie rolnikowi plony", "jazda mi z tej kukurydzy", "dobrze, że właściciela rolnika nie było, bo byłoby nieciekawie" - uczulali parę fani.

W ostatnim czasie zdjęcia gwiazd w takich okolicznościach przyrody robią olbrzymią furorę. Swego czasu modne było fotografowanie się na polu pełnym słoneczników, maków, a ostatnio na polu rzepaku czy kukurydzy.

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan wychowują 8-letnią córeczkę Hanię

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan są już rodzicami 8-letniej Hani. Dziewczynka ma już za sobą kampanię reklamową u boku słynnej mamy. Była też statystką w serialu "W rytmie serca". Barbara Kurdej-Szatan w jednym z wywiadów wspominała, że pierwszy poród odbywał się niemal na wariackich papierach.

" Rafał oświadczył mi się po pięciu miesiącach bycia razem. Po kolejnych 3 miesiącach, czyli po 8 miesiącach związku, zaczęliśmy się starać o dziecko. Po roku związku ja już byłam w ciąży, a zamieszkaliśmy wspólnie, jak byłam w drugim trymestrze ciąży. (...) Zastanawialiśmy się, gdzie rodzić, gdzie osiądziemy. Przez pierwsze 6 miesięcy ciąży co miesiąc byłam u innego lekarza (...) Wszystko było na wariata, kompletnie szalone" - wspominała Barbara Kurdej-Szatan w jednym z wywiadów. Drugi poród aktorki z pewnością będzie dużo bardziej spokojny.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl