Zamknij

Barbara Kurdej-Szatan pokazała zdjęcie z siostrą. Zapowiada nowy projekt [FOTO]

Maciej Friedrich
28.01.2020 11:34
Barbara Kurdej-Szatan pokazała zdjęcie z siostrą. Zapowiada nowy projekt [FOTO]
fot. Instagram:@kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciem, na którym pozuje ze starszą siostrą Katarzyną, także aktorką. Gwiazda zapowiedziała, że szykuje dla fanów coś nowego. Czy siostry wystąpią razem?

Barbara Kurdej-Szatan od lat cieszy się ogromną popularnością jako aktorka i osobowość telewizyjna. Sympatyczna "blondynka z reklamy" stała się jedną z najbardziej rozchwytywanych polskich gwiazd. Choć Telewizja Polska zakończyła współpracę z TVP, gdzie prowadziła między innymi "The Voice of Poland", nie może narzekać na brak zawodowych propozycji. W 2019 mogliśmy oglądać ją między innymi w 10. edycji "Tańca z gwiazdami", w której dotarła do finału.

Barbara Kurdej-Szatan na zdjęciu z siostrą. Zapowiedziała nowy projekt

Nie każdy wie, że Basia nie jest jedynym członkiem swojej rodziny, który poświęcił się aktorstwu. Starsza siostra gwiazdy, Katarzyna Kurdej-Mania, również występuje. Można było zobaczyć ją między innymi w serialach "Sąsiedzi" i "Lokatorzy". Zagrała także w spektaklach telewizyjnych "Chłopi" i "Lalka".

W poniedziałek 27 stycznia na profilu Barbary Kurdej-Szatan na Instagramie pojawiło się zdjęcie przytulonych sióstr. Basia podpisała fotografię lakonicznym "nadchodzi coś nowego". Możliwe więc, że niedługo zobaczymy siostry razem na ekranie lub w teatrze.

Fani Kurdej-Szatan zwrócili uwagę na pewien szczegół. Uwadze internautów nie umknął fakt, że siostry mają niemal identyczne oczy.

- Piękne i bardzo podobne. Te same oczy.

- Identyczne oczy.

- Oczy te same macie - czytamy w komentarzach.

Rzeczywiście, ciężko nie zauważyć, że ten element urody jest u obu sióstr niemal identyczny.

Zagłosuj

Chciałbyś/chciałabyś zobaczyć siostry Kurdej razem na ekranie?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF