Zamknij

Barbara Kurdej-Szatan nagrała Annę Muchę bez spodni

Redakcja
11.12.2017 11:43
Anna Mucvha bez spodni
fot. ons.pl

Barbara Kurdej-Szatan i Anna Mucha po jednym ze spektakli postanowiły podziękować wszystkim widzom za obecność. Niespodziewanie "blondynka Playa" zrobiła sobie z koleżanki żart i nagrała ją podczas... zmiany odzieży.

Dwie aktorki ostatnio sporo czasu spędzają razem podróżując po Polsce z jednym ze spektakli. Panie widać bardzo dobrze czują się ze sobą i traktują bardzo swobodnie. Widać to na filmiku, który niedawno pojawił się na Instagramie Anny Muchy. Aktorki postanowiły podziękować wszystkim widzom w specjalnym filmiku zza kulis.

"Zawiercie, całujemy was mocno" - powiedziała Anna Mucha i przesłała buziaka. Na dobiegającą z oddali prośbę Barbary Kurdej-Szatan (która najwyraźniej właśnie się przebierała), by nie odwracała telefon, zażartowała pytaniem: "Mam obrócić telefon?". Oczywiście tego nie zrobiła, ale koleżanka aktorka już nie była dla niej taka łaskawa. Kiedy Anna Mucha zdejmowała ubranie i siedziała ze zsuniętymi spodniami, "blondynka Playa" także nagrywała swoje podziękowania dla widzów i, jak widać, w ramach tych podziękowań pokazała też Muchę ze ściągniętymi spodniami.

"No co Ty robisz. No, co za świnia!" - powiedziała Mucha. Na co Kurdej-Szatan odpowiedziała z przekąsem: "Widzieliście coś? Nieee" - i roześmiała się.

Krótki filmik dostępny był na Instagramie Anny Muchy. Aktorka zawsze pokazuje, że ma do siebie dystans i nie boi się nawet takich żartów. Sama niejednokrotnie publikowała w sieci swoje bardzo odważne fotki, więc na żart Barbary Kurdej-Szatan zareagowała z dystansem.

RadioZET.pl/SA