Zamknij

Barbara Kurdej-Szatan o formie po ciąży: "Przestaję być spuchniętą Fioną"

28.09.2020 14:24
Barbara Kurdej-Szatan
fot. Viphoto/ East News

Barbara Kurdej-Szatan kilka dni temu przywitała na świecie drugie dziecko. Gwiazda dochodzi do formy po ciąży, jednak do swojego wyglądu podchodzi ze sporym dystansem. Ostatnio porównała się do Fiony ze "Shreka".

Barbara Kurdej-Szatan niedawno urodziła drugie dziecko - małego Henia. Gwiazda dochodzi do formy po ciąży, choć w temacie nadprogramowych kilogramów ma spory dystans. Ostatnio porównała się do Fiony ze "Shreka". "OMG, przestaję być spuchniętą Fioną" - napisała na InstaStories Barbara Kurdej-Szatan, publikując selfie w lustrze.

Barbara Kurdej-Szatan zaledwie kilka dni temu przywitała na świecie syna - Henia. Razem z ukochanym - Rafałem Szatanem starali się o dziecko aż dwa lata. Gwiazda choruje na boreliozę, jednak jak powiedziała w jednym z wywiadów, nie wiadomo, czy to właśnie przez to schorzenie tak ciężko było jej zajść w ciążę.

Barbara Kurdej-Szatan skrytykowana za publikowanie wizerunku dziecka w sieci

Barabra Kurdej-Szatan wraca do fomy po ciąży

Aktorka i jej ukochany są już rodzicami 8-letniej córeczki Hani. Jak powiedziała aktorka, to właśnie jej starsza córeczka wymyśliła imię Henio dla młodszego brata.

"Zdradziłam imię, faktycznie chodziło o Henryka, ale my to imię wybraliśmy już w marcu. Potem się okazało, że same Heńki się rodzą. Nasza córka się bardzo buntuje, kiedy wymyślamy inne imię. Ona je wybrała. Będzie Hania i Henio" - mówiła aktorka w rozmowie z serwisem Plotek.pl. Gwiazda i jej mąż nie ukrywają radości, że synek jest już w końcu z całą rodziną na świecie. "Przygoda dopiero się zaczyna" - napisała aktorka w jednym z najnowszych postów na Instagramie.

szatan_barbara
fot. Instagram.com/ Barbara Kurdej-Szatan

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl