Zamknij

Barbara Kurdej-Szatan odsłoniła ciążowy brzuszek w zmysłowej sesji. "Piękna mama" [FOTO]

17.07.2020 19:39
Barbara Kurdej-Szatan odsłoniła ciążowy brzuszek w zmysłowej sesji. "Piękna mama"
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Barbara Kurdej-Szatan niebawem po raz drugi zostanie mamą. Aktorka chętnie eksponuje ciążowy brzuszek, a ostatnio odsłoniła go w zmysłowej sesji zdjęciowej. Zdradziła też, że do porodu zostało niewiele czasu.

Barbara Kurdej-Szatan odsłoniła ciążowy brzuszek w zmysłowej sesji zdjęciowej [FOTO]

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan niebawem przywitają na świecie drugie dziecko. Aktorka jest już w zaawansowanej ciąży i wykorzystuje cenne chwile dla siebie, tuż przed przyjściem synka na świat. Ostatnio zaprezentowała fanom na Instagramie zmysłową sesję zdjęciową, w której odsłoniła ciążowy brzuszek. "To co mały ... pykniemy ten porodzik raz dwa ?" - napisała obok zdjęcia. Gwiazda przez hasztagi zdradziła też, że do porodu zostało już niewiele czasu.

W komentarzach od fanów Basia zebrała mnóstwo komplementów. "Piękna mama","wow", "Basieńko, wyglądasz sztos", "będzie super, wyglądasz bosko" - pisali fani.

Barbara Kurdej-Szatan o pierwszym porodzie

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan są już rodzicami 8-letniej Hani. Jak opowiadała gwiazda w jednym z wywiadów, pierwszy poród odbywał się niemal "na wariata".

"Rafał oświadczył mi się po pięciu miesiącach bycia razem. Po kolejnych 3 miesiącach, czyli po 8 miesiącach związku, zaczęliśmy się starać o dziecko. Po roku związku ja już byłam w ciąży, a zamieszkaliśmy wspólnie, jak byłam w drugim trymestrze ciąży. (...) Zastanawialiśmy się, gdzie rodzić, gdzie osiądziemy. Przez pierwsze 6 miesięcy ciąży co miesiąc byłam u innego lekarza (...) Wszystko było na wariata, kompletnie szalone"  - wspominała aktorka.

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan postawili na tradycyjne imię dla chłopca i prawdopodobnie nazwą go Henryk.

Posłuchaj podcastu

RadioZEt.pl