Zamknij

Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się ciążową dietą: "Czas łasucha nastał"

Sylwia Wamej
08.05.2020 10:58
Barbara Kurdej-Szatan
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Barbara Kurdej-Szatan niedługo po raz drugi zostanie mamą. Gwiazda chętnie publikuje zdjęcia zaokrąglonego ciążowego brzuszka. Teraz pokazała, jak wyglądają jej zachcianki kulinarne. Nie brakuje pysznych słodkości.

Barbara Kurdej-Szatan pokazała "ciążową dietę". Nie zabrakło pysznych słodkości

Barbara Kurdej-Szatan ogłosiła niedawno na swoim Instagramie, że po raz drugi zostanie mamą. Gwiazda chętnie pokazuje zdjęcia zaokrąglonego brzuszka i widać, że w ciąży  jest bardzo szczęśliwa. Aktorka  cieszy się też, że w tym wyjątkowym dla niej okresie, może więcej jeść.

"Czas łasucha nastał mmmmmniam zabieram się za pyszną kawową bezę "  - napisała aktorka obok smakowitego zdjęcia. Wygląda na to, że Barbara Kurdej-Szatan nie zamierza pójść tropem fit mam, które boją się, że za bardzo przytyją w ciąży.

Barbara Kurdej-Szatan jest już mamą córki Hani, która przyszła na świat w 2012 roku. Ojcem dziecka jest mąż aktorki - Rafał Szatan. Para pobrała się w 2011 roku. Jak mówiła gwiazda w jednym z wywiadów, to była miłość od pierwszego wejrzenia.

Baby boom w polskim show-biznesie. Które gwiazdy czekają na dziecko?

Warto podkreślić, że w polskim show-biznesie nastał prawdziwy baby boom. Drugie dziecko - córeczkę urodziła kilka dni temu Anna Lewandowska. Pociech oczekują też m.in. Małgorzata Rozenek, Katarzyna Glinka, Lara Gessler oraz Maja Hyży.

RadioZet.pl/SW

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia polskich gwiazd?

Liczba głosów: