Zamknij

Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się uroczymi zdjęciami synka. "Cały tata" [FOTO]

25.11.2020 13:41
Barbara Kurdej-Szatan
fot. Artur Zawadzki/Reporter/ East News

Barbara Kurdej-Szatan pokazała kilka uroczych zdjęć razem z synkiem Heniem. Słodkie miny malca skradły serca internautów. Niektórzy stwierdzili, że mały Henio to wykapany tata.

Barbara Kurdej-Szatan we wrześniu tego roku po raz drugi została mamą. Aktorka przywitała na świecie wyczekanego synka Henia. Gwieździe "M jak miłość" macierzyństwo bardzo służy i chętnie dokumentuje wspólnie spędzony czas z synem na Instagramie.

Zobacz też:  Barbara Kurdej-Szatan skrytykowana za publikowanie wizerunku dziecka w sieci

Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się uroczymi zdjęciami synka. "Cały tata"

Tym razem opublikowała trzy urocze fotografie malca, które błyskawicznie skradły serca fanów. W komentarzach fani pisali, do kogo bardziej podobny jest chłopiec. "Cały tata", "czysty tatuś" - pisali niektórzy. Inni stwierdzili, że mały Henio to czysta mama. "Ale podobny do mamy", "ale on do ciebie podobny" "bardzo podobny do mamuni" .

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan starali się o drugie dziecko dwa lata. Niewykluczone, że to przez boreliozę, na którą choruje Kurdej-Szatan, miała problem z zajściem w ciążę.

"Sprawa boreliozy niestety wciąż nie jest do końca zbadana. Wygląda to tak, że nie ma potwierdzonych badań potwierdzających, że borelioza przeszkadza w zajściu ciążę. Ja na szczęście po prostu czułam się dobrze, leczyłam się naturalnie i po dwóch latach starań o dziecko w końcu się udało" - mówiła Barbara Kurdej-Szatan w rozmowie z magazynem "Viva!!".

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan cieszą się rodzicielstwem i spędzają każdą chwilę z małym Heniem. Para wychowuje również starsze dziecko - 8-letnią córeczkę Hanię.

RadioZEt.pl