Zamknij

Barbara Kurdej-Szatan pokazała, jak usypia synka. "Cudowny widok" [FOTO]

20.10.2020 13:04
Barbara Kurdej-Szatan
fot. Tricolors/ East News

Barbara Kurdej-Szatan we wrześniu przywitała na świecie drugie dziecko - wyczekanego syna Henia. Gwiazda co jakiś czas publikuje urocze zdjęcia swojej pociechy. Tym razem pokazała, jak usypia Henia.  Fanów aktorki bardzo rozczuliła ta fotografia.

Barbara Kurdej-Szatan we wrześniu przywitała na świecie syna Henia. Gwiazda chętnie publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia maluszka. Tym razem pokazała uroczą fotografię, na której usypia chłopca, przy okazji sama zasypiając.

"Czy Wy też, usypiając swoje szkraby, zasypiacie razem z nimi?  uwielbiam ten niezwykły spokój, jaki od dziecka wtedy płynie... a w pierwszych chwilach, przy wyciszeniu pomaga nam ta przecudna, uspokajająca chmurka, z której płyną same niebiańskie melodie" - napisała aktorka, publikując słodkie zdjęcie z maluszkiem.

Barbara Kurdej-Szatan pokazała urocze zdjęcie, jak usypia synka [FOTO]

W komentarzach jak zwykle nie zabrakło wielu ciepłych słów od fanów. "Bardzo nastrojowe", "cudowny widok", "piękna śpiąca pani Basia" - rozpływali się fani.

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan starali się o drugie dziecko dwa lata. Być może to borelioza, na którą choruje Kurdej-Szatan uniemożliwiała jej zajście w ciążę.

"Sprawa boreliozy niestety wciąż nie jest do końca zbadana. Wygląda to tak, że nie ma potwierdzonych badań potwierdzających, że borelioza przeszkadza w zajściu ciążę. Ja na szczęście po prostu czułam się dobrze, leczyłam się naturalnie i po dwóch latach starań o dziecko w końcu się udało" - powiedziała Barbara Kurdej-Szatan w rozmowie  magazynem "Viva!". Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan wspólnie wychowują też 8-letnią córeczkę Hanię.

RadioZet.pl