Zamknij

Barbara Kurdej-Szatan pokazała swoje piersi "przed i po". Spora różnica [FOTO]

06.08.2021 11:23
Barbara Kurdej-Szatan
fot. TRICOLORS/East News

Barbara Kurdej-Szatan podzieliła się z obserwatorami odważnym zdjęciem. Aktorka pokazała, jak jej biust zmienił się w trakcie karmienia. Trzeba przyznać, że różnica jest ogromna. Fani gwiazdy podkreślają jednak, że zarówno z większymi, jak i mniejszymi piersiami prezentuje się "naturalnie i kobieco".

Barbara Kurdej-Szatan często dzieli się kulisami macierzyństwa na swoich profilach w mediach społecznościowych. Aktorka ma dwójkę dzieci - starszą córeczkę Hanię oraz młodszego syna Henryka, który przyszedł na świat pod koniec września ubiegłego roku. Gwiazda relacjonowała na Instagramie przebieg ciąży oraz pierwsze miesiące z maluszkiem. Nie ukrywała także, że jej ciało zmieniło się w tym okresie diametralnie.

Teraz Basia Kurdej-Szatan zwróciła uwagę na zmiany, jakie zaszły w wyglądzie jej biustu. Aktorka znana z serialu "M jak miłość" porównała zdjęcia "przed i po" - a tak naprawdę w trakcie i po karmieniu piersią. Różnica jest widoczna, a internauci w pozytywny sposób zareagowali na wpis gwiazdy.

Barbara Kurdej-Szatan pokazała biust. Tak zmienił się przez karmienie [FOTO]

Żona Rafała Szatana nie ukrywa, że po karmieniu biust jest mniejszy. Choć wiele kobiet mierzy się z kompleksami z tego powodu, Basia Kurdej-Szatan najwyraźniej nie ma takich problemów. Aktorka jest uśmiechnięta zarówno na zdjęciu z czasu karmienia, jak i tym aktualnym.

- Było karmionko, nie ma karmionka - dodała żartobliwie w opisie Barbara Kurdej-Szatan.

Pod postem gwiazdy pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy od innych mam polskiego show-biznesu oraz fanów. Internauci przekonują, że na obu zdjęciach Kurdej-Szatan prezentuje się równie dobrze.

- Wciąż jest ogień!

- Piękna i naturalna.

- Wciąż ta sama uśmiechnięta Baśka. Wyglądasz super.

- W obu wersjach hot - komentują fani.