Zamknij

Barbara Kurdej-Szatan pokazała synka. "Przygoda dopiero się zaczyna" [FOTO]

24.09.2020 18:58
Barbara Kurdej-Szatan
fot. Tricolors/ East News

Barbara Kurdej-Szatan urodziła. Gwiazda pokazała pierwsze zdjęcia synka - Henia. "Przygoda dopiero się zaczyna" - napisała pod najnowszymi fotografiami maluszka.

Barbara Kurdej-Szatan urodziła syna. Trzeba przyznać, że była to jedna z najbardziej oczekiwanych ciąż w polskim show-biznesie. Zdjęciami malutkiego Henia pochwalił się najpierw dumny tato, a teraz przyszła kolej na mamę.

Barbara Kurdej-Szatan na instagramowym profilu zamieściła serię zdjęć z okresu ciąży. Nie zabrakło rodzinnych fotografii tuż po porodzie, na którym pozuje również mąż aktorki - Rafał Szatan oraz starsza córka aktorki - 8-letnia Hania. "To był przepiękny czas, ale przygoda dopiero się zaczyna" - napisała gwiazda.

Barbara Kurdej-Szatan pokazała synka. "Przygoda dopiero się zaczyna"

Pod zdjęciami nie zabrakło komentarzy fanów, którzy oczywiście gratulowali pociechy. Aktorka i jej mąż z pewnością będą teraz spędzać każdą chwilę z maleńkim synkiem. Gwiazda i jej ukochany starali się o dziecko przez dwa lata. Aktorka jakiś czas temu publicznie wyznała, że choruje na boreliozę, jednak jak mówiła w jednym z wywiadów, nie do końca wiadomo, czy to właśnie ta choroba przeszkodziła w planowaniu rodziny.

"Sprawa boreliozy niestety wciąż nie jest do końca zbadana. Wygląda to tak, że nie ma potwierdzonych badań potwierdzających, że borelioza przeszkadza w zajściu ciążę. Ja na szczęście po prostu czułam się dobrze, leczyłam się naturalnie i po dwóch latach starań o dziecko w końcu się udało" - mówiła Barbara Kurdej-Szatan w rozmowie z magazynem "VIVA!".

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl