Zamknij

Barbara Kurdej-Szatan pokazała twarz Henia. Wiemy, do kogo jest podobny [FOTO]

22.10.2020 11:36
Barbara Kurdej-Szatan pokazała twarz Henia
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Barbara Kurdej-Szatan opublikowała w sieci zdjęcia, na których wyraźnie widać twarz małego Henia. Fani nie kryli wzruszenia, nie mają także wątpliwości, do którego z rodziców bardziej podobny jest malec. Czy Henio to cała mama, czy cały tata?

Barbara Kurdej-Szatan to aktorka, osobowość telewizyjna i celebrytka, która nieustannie znajduje się na medialnym świeczniku. Nic w tym dziwnego, gwiazda wielu polskich komedii i programów rozrywkowych nieustannie wzbudza zainteresowanie fanów, którzy z niecierpliwością śledzą każde wydarzenie w jej życiu zawodowym i prywatnym. Rzecz jasna w ostatnich miesiącach najwięcej mówiło się o ciąży gwiazdy, a gdy we wrześniu 2020 roku Kurdej-Szatan urodziła drugie dziecko, jej wielbiciele cieszyli się niemal tak samo, jak świeżo upieczona mama oraz jej mąż Rafał Szatan.

Popularna "Baśka", podobnie jak wiele innych gwiazd, regularnie dzieli się swoją radością za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na profilu aktorki na Instagramie regularnie pojawiają się nowe rodzinne zdjęcia Szatanów, na wielu z nich widać maleńkiego Henia. Jednak do tej pory nie mogliśmy zobaczyć twarzy synka Basi, wzorem Anny Lewandowskiej nie pokazywała jej w sieci. Postanowiła jednak zrobić wyjątek i możemy podziwiać chłopczyka. Fani nie mają wątpliwości, do kogo jest bardziej podobny.

ZOBACZ TAKŻE:  Barbara Kurdej-Szatan o formie po ciąży: "Przestaję być spuchniętą Fioną"

Barbara Kurdej-Szatan pokazała twarz Henia. Do kogo podobny jest synek aktorki?

Na profilu Barbary Kurdej-Szatan na Instagramie pojawiły się nowe zdjęcia, na których aktorka pozuje z ukochanym synkiem. Aktorka podpisała galerię słowami "miłość" i "mój chłopak". Fani nie kryli zachwytu nad uroczymi rodzinnymi zdjęciami. Ich uwadze nie umknęło także, że "Baśka" po raz pierwszy pokazała twarz syna w całej okazałości. Internauci nie mieli wątpliwości, że obecnie maluch jest niezwykle podobny do Rafała Szatana. Pod postem Kurdej-Szatan zaroiło się od komentarzy.

- Na Tym pierwszym zdjęciu Henio cały tata.

- Czysty tatuś. Jak u mnie. Widzisz, nosisz 9 miesięcy i Ci się do ojca upodobni.

- Na pierwszym zdjęciu spojrzenie Rafała! No cudo - czytamy.

Część osób zauważyło jednak podobieństwo do Barbary. Zgodnie jednak fani życzyli rodzicom wszystkiego dobrego.