Zamknij

Barbara Kurdej-Szatan pokazała urocze zdjęcie z mężem i synkiem: "Miłość" [FOTO]

01.10.2020 15:54
Barbara Kurdej-Szatan
fot. Tricolors/ East News

Barbara Kurdej-Szatan od niedawna po raz drugi jest mamą. Basia należy do grona gwiazd, które nie mają oporów przed pokazywaniem swojego dziecka w social mediach. Ostatnio zaprezentowała uroczą fotografią śpiącego męża i synka Henia. Fanów rozczulił ten widok.

Barbara Kurdej-Szatan po raz drugi została mamą. Gwiazda urodziła synka Henia, który już zadebiutował na Instagramie słynnej mamy. Ostatnio aktorka pokazała czułe zdjęcie z maleńkim synkiem  i mężem - Rafałem Szatanem. Fotografia śpiącego synka i taty rozczuliła internautów. "Sztos", "słodziaki kochane", "ale to ładny widok" - komentowali zachwyceni fani.

Henryczek jest dla Barbary Kurdej-Szatan i dla jej męża wyczekanym dzieckiem. Para starała się o niego przez dwa lata. Aktorka choruje na boreliozę, jednak ciężko jednoznacznie stwierdzić, czy schorzenie było przyczyną długich starań o potomstwo.

Basia Kurdej-Szatan odpowiedziała na krytykę i pokazała wózek. "Jest gondola" [FOTO] 

Barbara Kurdej-Szatan  pokazała czułe zdjęcie śpiącego synka i męża

"Sprawa boreliozy niestety wciąż nie jest do końca zbadana. Wygląda to tak, że nie ma potwierdzonych badań potwierdzających, że borelioza przeszkadza w zajściu ciążę. Ja na szczęście po prostu czułam się dobrze, leczyłam się naturalnie i po dwóch latach starań o dziecko w końcu się udało" - mówiła gwiazda w rozmowie z "Vivą!". 

Barbara Kurdej-Szatan i jej bliscy, póki co spędzają każdą chwilę z maleńkim Heniem. Aktualnie gwiazda ma przerwę od "M jak miłość" oraz ukochanego teatru. Aktorka i jej mąż Rafał Szatan są już rodzicami 8-letniej córeczki Hani

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl