Zamknij

Barbara Kurdej-Szatan przez chorobę zwleka z drugą ciążą

Redakcja
08.06.2018 10:38
Barbara Kurdej-Szatan
fot. Instagram

Barbara Kurdej-Szatan już od kilku lat zmaga się z groźną chorobą, przez którą zmuszona jest przekładać swoje macierzyńskie plany. Mowa o boreliozie. Aktorka obawia się komplikacji.

Już w 2017 roku gwiazda „M jak miłość” i „Kocham Cię Polsko” – Barbara Kurdej-Szatan – poinformowała, że od pewnego czasu zmaga się z boreliozą. Aktorka kilka lat temu została ukąszona przez kleszcza i niestety rozwinęła się u niej borelioza. Gwiazda próbowała już wielu metod, by zwalczyć bakterię. Zainteresowała się nawet kuracją prądami. Mimo tych wszystkich wysiłków do tej pory nie udało się zwalczyć choroby.

W rozmowie z „Faktem” Kurdej-Szatan ujawniła, że z powodu choroby przekłada macierzyńskie plany. Ona i jej mąż – Rafał Szatan – mają już sześcioletnią córkę Hanię, ale niejednokrotnie podkreślali, że chcą powiększyć rodzinę. Jednak ciąża w przypadku boreliozy może być ryzykowna. Aktorka obawia się komplikacji.

– Czasami myślę o tym, czy przez moją chorobę nie będzie jakichś komplikacji przy drugiej ciąży. Bakterie chorobowe mogą przejść na łożysko. Nie do końca wiadomo, co wtedy się wydarzy – mówi Kurdej-Szatan i pyta: – Ale cóż mam zrobić, nie próbować?

Aktorce życzymy oczywiście powrotu do zdrowia i realizacji rodzinnych planów w tym gorącym dla niej czasie. Przypomnijmy, że właśnie okazało się, że to właśnie Barbara Kurdej-Szatan zaśpiewa piosenkę do nowej czołówki serialu „M jak miłość”, który wraca na antenę już po wakacjach.

Zobacz też:

Borelioza: wszystko, co musisz wiedzieć

Jak usunąć kleszcza?

RadioZET.pl/SA