Zamknij

Barbara Kurdej-Szatan radzi, jak dobrze bawić się w sylwestra. "Trzeba dużo pić"

Patrycja Chudolińska
30.12.2019 11:59
Barbara Kurdej-Szatan
fot. Instagram/kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan często dzieli się na Instagramie kulisami imprez po spektaklach. Gwiazda nie kryje się z tym, że lubi dobrą zabawę. Teraz zdradziła, co trzeba zrobić, by właściwie spędzić sylwestra.

Barbara Kurdej-Szatan lubi imprezować. W swoich relacjach na InstaStory co jakiś czas pokazuje się podczas zabawy ze znajomymi. Ostatnio po jednym ze spektakli nagrywała degustacje trunków w restauracji i "wypad na kebaba" z Anną Muchą.

Choć wiele innych gwiazd ukrywa tego typu momenty, Barbara z chęcią nagrywa filmy i robi zdjęcia, gdy jest w szampańskim nastroju. Nic dziwnego, że tuż przed sylwestrem postanowiła udzielić fanom kilku rad odnośnie świętowania.

Barbara Kurdej-Szatan ma sposób na sylwestra

Barbara Kurdej-Szatan w rozmowie z "Faktem" zdradziła, jak spędzić sylwestra, by następnego dnia obudzić się bez bólu głowy. Okazuje się, że kluczem do udanego poranka po imprezie jest picie dużej ilości wody.

- Trzeba koniecznie się nastawić na dobrą zabawę. Bez tego ani rusz! Pamiętajmy, żeby dobrze jeść już dzień przed imprezą. Balowanie na pusty żołądek może się po prostu źle skończyć. I trzeba też pić dużo wody. Nie tylko przed imprezą, ale i w trakcie! Mało kto o tym pamięta, a według mnie to klucz do dobrej zabawy! - podkreśla Kurdej-Szatan.

Gwiazda "M jak miłość" spędzi tegorocznego sylwestra na Stadionie Śląskim w Chorzowie, gdzie poprowadzi Sylwestrową Noc Przebojów.

Zagłosuj

W jaki sposób spędzasz sylwestra?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PCh