Zamknij

Barbara Kurdej-Szatan skrytykowana na Instagramie. "Nie użyła pani dzisiaj tego cudownego szamponu?"

Maciej Friedrich
22.10.2019 13:50
Barbara Kurdej-Szatan skrytykowana na Instagramie. "Nie użyła pani dzisiaj tego cudownego szamponu?"
fot. Artur Zawadzki/REPORTER /EAST NEWS

Barbara Kurdej-Szatan jest bardzo popularna i uwielbiana przez fanów, jednak nawet jej nie omijają czasem słowa krytyki. Fryzura aktorki została skrytykowana w sieci, a jedna z internautek szydziła z reklamowych postów publikowanych przez Basię. Gwiazda "M jak Miłość" postanowiła odpowiedzieć.

Barbara Kurdej-Szatan to gwiazda, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Aktorka jest gwiazdą "M jak Miłość", wystąpiła w wielu serialach, filmach fabularnych i programach rozrywkowych. Obecnie możemy oglądać ją jako jedną z gwiazd 10. edycji "Tańca z gwiazdami".

Basia jest również niezwykle popularna w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje już ponad milion użytkowników. Jak większość gwiazd, Kurdej-Szatan publikuje posty będące reklamą znanych marek. Jeden z nich został wyszydzony przez internautkę, która skrytykowała fryzurę aktorki.

 Barbara Kurdej-Szatan szaleje na mieście. Gwiazda pokazała, jak bawi się w Krakowie [WIDEO]

Barbara Kurdej-Szatan skrytykowana na Instagramie. Jest odpowiedź aktorki

Barbara Kurdej-Szatan jest ambasadorką jednej z marek szamponów do włosów. Na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym aktorka z idealnie ułożoną fryzurą reklamuje produkt. Niewiele później Basia dodał jednak kolejne zdjęcie, tym razem reklamujące markę odzieżową. Problem w tym, że na drugiej fotografii nie miała już perfekcyjnie ułożonych włosów. Nie uszło to uwadze jednej z internautek, która złośliwie skomentowała zdjęcie.

- A to nie użyła Pani dzisiaj tego cudownego szamponu? Na wcześniejszym zdjęciu takie piękne, zdrowe i grube włosy... Hmm?

Basia zdecydowała się, że nie pozostawi komentarza bez odpowiedzi. Zareagowała z charakterystycznym poczuciem humoru.

- Nie przyjechał rano fryzjer, który by je tak idealnie ułożył! - zripostowała aktorka.

Przypomnijmy, że Kurdej-Szatan była już krytykowana przez internautów za współpracę z firmą, która ma testować swoje produkty na zwierzętach. Ostro na ten temat wypowiedziała się Joanna Krupa.

Która wersja Basi bardziej wam się podoba?

Zagłosuj

Która wersja Basi bardziej ci się podoba?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/plotek.pl/MF