Zamknij

Barbara Kurdej-Szatan szaleje na mieście. Gwiazda pokazała, jak bawi się w Krakowie [WIDEO]

Sylwia Wamej
09.09.2019 15:39
Barbara Kurdej-Szatan
fot. Artur Zawadzi/Reporter/East News

Barbara Kurdej-Szatan lubi imprezować. Gwiazda wybrała się ostatnio z kolegami z krakowskiego teatru "w miasto". Sieć obiegło nagranie, na którym aktorka maszeruje w deszczu, w poszukiwaniu... kebaba.

Barbara Kurdej-Szatan imprezuje w Krakowie

Barbara Kurdej-Szatan nie ukrywa, że lubi imprezować. Gwiazda pokazała po raz kolejny, że lubi się mocno wyluzować i nie ma problemu z tym, żeby dobrym humorem dzielić się fanami na Instagramie. Ostatnio bawiła się ze znajomymi w Krakowie. Aktorka grała spektakl "Chicago" na deskach krakowskiego teatru Variete. Po przedstawieniu razem z kolegami z teatru zdecydowała się kontynuować wieczór. Gwiazda "M jak miłość" nie zapomniała jednak, że następnego dnia czeka ją trening do "Tańca z gwiazdami".

"Jacku, jutro mamy trening. Także spodziewaj się mnie." - mówiła aktorka na nagraniu. Swoje "trzy grosze" wtrącił Kamil Krupicz, kolega Barbary Kurdej-Szatan. Opisał, w jaki sposób chwycić pupę Basi, żeby unieść ją w powietrze.

"Tutaj mam twoją pupę i tak łatwo mi jest cię wypchnąć, bo tak fajnie się zbierasz. Bo chyba twoja pupa dobrze pasuje do mojej ręki. Wszystko jest wykształtowane pod moją rękę - tłumaczył Kamil.

"Widzisz Jacek, nie jest ze mną tutaj tak źle. A, kochanie (Rafał Szatan, mąż aktorki), bardzo Cię kocham, chciałam powiedzieć -  powiedziała Basia."Rafał, pozdrawiamy cię, ale pupa Basi pasuje do mojej ręki. Ale ty się niczym nie przejmuj"- powiedział kolega aktorki. "Dla mnie najważniejsze, żebym była na górze"  - odpowiedziała gwiazda.

Rozbawiona Barbara Kurdej-Szatan maszeruje w deszczu po kebaba

Sieć obiegło również nagrania, jak aktorka ze znajomymi maszeruje w deszczu po kebaba. Niestety, budka z jedzeniem była zamknięta."To straszne, że nie możemy zjeść kebaba nawet z Kurdej-Szatan" - powiedział kolega aktorki.

"Nie chcą mi dać jeść! Jestem głodna. Jak ja będę jutro biegać i ćwiczyć?" - odpowiedziała Kurdej-Szatan.

Wyglądasz jak mokra kura - podsumował jej kolega. Dzień po imprezie, na Instagramie Barbary Kurdej-Szatan pojawiły się zdjęcia z treningu do "Tańca z gwiazdami" oraz fotografia na której aktorka pozuje za kulisami w teatrze Variete. Mimo szampańskiego wieczoru, Basi idealnie udało się wypełnić zawodowe obowiązki.

Zagłosuj

Lubisz imprezować?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/SW