Zamknij

Barbara Kurdej-Szatan urodziła. Rafał Szatan pokazał syna [FOTO]

23.09.2020 19:49
Barbara Kurdej-Szatan urodziła
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Barbara Kurdej-Szatan urodziła. Popularna aktorka i prowadząca po raz drugi została mamą. Dumny tata Rafał Szatan pokazał zdjęcie ukochanego syna. Internauci oszaleli z zazdrości i zasypali rodziców życzeniami.

Barbara Kurdej-Szatan urodziła. Rafał Szatan pokazał zdjęcie syna

Barbara Kurdej-Szatan urodziła. Gwiazda "M jak Miłość" i jedna z najpopularniejszych osobowości telewizyjnych w kraju po raz drugi została mamą. Fani "Baśki" z niecierpliwością oczekiwali przyjścia na świat braciszka urodzonej w 2012 roku Helenki. Ciąża Kurdej-Szatan była bez wątpienia nie mniejszym wydarzeniem niż narodziny dziecka Anny Lewandowskiej czy innych krajowych celebrytek. Przy pierwszym porodzie aktorce towarzyszył ukochany mąż Rafał Szatan. Nie wiadomo jeszcze, jak było tym razem, ale jedno jest pewne. Drugie dziecko Barbary Kurdej-Szatan przyszło na świat.

 Basia Kurdej-Szatan wyprawiła huczne baby shower. Są zdjęcia z imprezy

Barbara Kurdej-Szatan urodziła. Drugie dziecko gwiazdy "M jak Miłość" na zdjęciu z Rafałem Szatanem

To właśnie mąż Barbary Kurdej-Szatan poinformował świat i tym, że drugie dziecko przyszło na świat. Na profilu Rafała Szatana na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym tuli on ukochanego syna. Okazało się, że wbrew wcześniejszym doniesieniom, szczęśliwi rodzice nie zmienili imienia dziecka, na świat przyszedł więc maleńki Henio.

- Jesteś najpiękniejszym Prezentem!! Cześć Synku, to będzie cudowna Przygoda ❤️ Basia Kurdej-Szatan, jesteś najwspanialszą i najdzielniejszą Mamą! Kocham Was! No, to mamy już komplet - napisał pod zdjęciem dumny tata.

Pod postem Rafała zaroiło się od komentarzy z gratulacjami. My także gratulujemy i życzmy szczęścia rodzicom i dwójce już ukochanych maluchów.