Zamknij

Barbara Kurdej-Szatan w ciążowej sesji. Gwiazda pokazała brzuch [ZDJĘCIE]

Patrycja Chudolińska
06.05.2020 15:05
Barbara Kurdej-Szatan
fot. Instagram/@kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan spodziewają się drugiego dziecka. Aktorka pokazała właśnie zdjęcia z pierwszej ciążowej sesji, na których widać jej brzuszek.

Barbara Kurdej-Szatan jest w ciąży. Aktorka i jej mąż Rafał Szatan od dawna chcieli powiększyć rodzinę. Nic dziwnego, że plotki o ciąży gwiazdy pojawiały się już od jakiegoś czasu. Tym razem Basia oficjalnie potwierdziła swój błogosławiony stan. Kilka dni temu pokazała pierwsze zdjęcie, na którym widać jej ciążowe krągłości. W rozmowie z "Plejadą" zdradziła, że jest obecnie w 5. miesiącu ciąży. Wcześniej wolała nie potwierdzać medialnych doniesień.

- Było za wcześnie by to ogłaszać. Byłam wówczas w drugim miesiącu ciąży i w dużym stresie, obawiałam się o to, czy wszystko będzie dobrze. Wiele moich koleżanek poroniło, słyszałam też o wielu takich przypadkach. Uznałam, że jest to jeszcze niepewny czas i nie należy się chwalić, tym bardziej publicznie. Gdyby coś nie wyszło, musiałabym się tłumaczyć całej Polsce, odpowiadać na pytania i przede wszystkim czytać o tym. To by było okropne - przyznała w "Plejadzie".

Zobacz także: Basia Kurdej-Szatan jest w ciąży. Zdradziła, który to miesiąc

Barbara Kurdej-Szatan pokazała ciążowe zdjęcie w kostiumie kąpielowym

Barbara Kurdej-Szatan długo starała się o to, by jej tajemnica nie wyszła na jaw. Teraz jednak nie może jej ukryć - brzuszek jest już spory, co widać na opublikowanych zdjęciach z ciążowej sesji. Aktorka pozuje w otoczeniu natury, mając na sobie jedynie górę od bikini oraz nietypową spódnicę z chusty.

- Kwarantannowe zabijanie nudy i pamiątki - dodała gwiazda w opisie pod zdjęciami, zaznaczając, że zostały wykonane miesiąc wcześniej przez jej siostrę.

Fani są zachwyceni piękną, ciążową sesją zdjęciową. W komentarzach komplementują urodę aktorki.

- Promieniejesz!

- Bije od Ciebie blask, gratulacje! Cudowny widok.

- Blond Pocahontas w ciąży!

- Ślicznie. Mam nadzieję, że Pani nie zmarła.

Wam też się podoba?

RadioZET.pl/PCh