Zamknij

Basia Kurdej-Szatan na okładce magazynu. Ciążowe krągłości oceniła Anna Mucha [FOTO]

05.08.2020 10:05
Barbara Kurdej-Szatan w ciążowej sesji
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Barbara Kurdej-Sztana niedługo zostanie mamą, zaawansowana ciąża nie przeszkadza jej w pozowaniu w coraz to nowych sesjach zdjęciowych. Tym razem aktorka znalazła się na okładce popularnego magazynu. Ciążowe krągłości Basi oceniła między innymi Anna Mucha.

Barbara Kurdej-Szatan to kolejna polska celebrytka, która w 2020 roku zostanie szczęśliwą mamą. Na początku czerwca zdradziła, ile zostało do porodu, a fani z niecierpliwością wyczekują każdej nowej informacji lub zdjęcia "Baśki" z ciążowym brzuszkiem. Tych ostatnich nie brakuje, gwiazda za pośrednictwem mediów społecznościowych chętnie dzieli się coraz to nowymi fotografiami i efektami profesjonalnych sesji zdjęciowych. Na jej profilu na Instagramie pojawiają się także zmysłowe zdjęcia z brzuszkiem.

Basia dosyć długo ukrywała ciążę przed mediami, jednak od momentu, kiedy postanowiła podzielić się radosną nowiną, nie kryje swojej radości i wraz z mężem dzielą się nią z fanami. Chętnie opowiada także w wywiadach o tym, jak się czuje jako przyszła mama. Same media są żywo zainteresowane jednym z najbardziej medialnych porodów w krajowym show-biznesie. Kurdej-Szatan postanowiła pochwalić się kolejną ciążową sesją. Aktorka pojawi się na okładce nowego wydania magazynu "Viva!".

 Basia Kurdej-Szatan wybrała już imię dla dziecka. Mówi tak do swojego brzucha

Barbara Kurdej-Szatan w ciążowej sesji. Anna Mucha skomentowała zdjęcie

Na profilu Barbary Kurdej-Szatan na Instagramie pojawiły się nowe zdjęcia, a nawet krótkie nagranie. Aktorka chwali się sesją zdjęciową dla magazynu "Viva!", jej fotografia znalazła się nawet na okładce sierpniowego wydania. W środku będzie można przeczytać wywiad z przyszłą mamą.

- Nowa "Viva!" już od 6 sierpnia w kioskach. W związku z moim obecnym stanem, w rozmowie z Kasią Sielicką trochę cofnęłyśmy się w czasie, do momentu mojej pierwszej ciąży i tego, jak wszystko się później toczyło ... ale jest też trochę o tym dziwnym i wyjątkowym okresie pandemii. Zapraszamy serdecznie, dziękuję całej niezwykłej ekipie za piękną sesję - napisała Basia.

W komentarzach zaroiło się od komplementów. Nowe zdjęcia aktorki pozytywnie oceniały inne gwiazdy krajowego show-biznesu.

- Wspaniała - krótko podsumowała Anna Mucha.

- Piękna! - wtórowała Katarzyna Cichopek

- Ach! Kochanie - zachwycał się przyszły tata Rafał Szatan.

A jak wam podoba się nowe zdjęcie Basi?