Zamknij

Barbara Kurdej-Szatan w nowej ciążowej sesji. Pokazała duży brzuch: "Został miesiąc"

04.08.2020 17:16
Barbara Kurdej-Szatan
fot. Instagram/@kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan już niebawem powita na świecie swoje drugie dziecko. Teraz aktorka pochwaliła się efektami sesji zdjęciowej w ostatnim miesiącu ciąży. Fani są zachwyceni opublikowaną fotografią.

Barbara Kurdej-Szatan przez kilka miesięcy ukrywała przed światem informację o drugiej ciąży. Aktorka i jej mąż Rafał Szatan od dawna starali się o dziecko. Ze względu na problemy zdrowotne gwiazdy postanowili ukrywać jej wyjątkowy stan aż do piątego miesiąca. Jednak od momentu, gdy szczęśliwa nowina trafiła do mediów, Basia nie ukrywa ciążowych krągłości i chętnie pozuje w ciążowych sesjach zdjęciowych.

Kurdej-Szatan jest szczególnie aktywna na Instagramie, gdzie kilka razy w tygodniu publikuje nowe wpisy oraz udziela się w komentarzach, rozmawiając ze swoimi fanami. Ostatnio opublikowała zdjęcie z bardzo subtelnej, kobiecej sesji. Aktorka "M jak miłość" pozuje w beżowym body na jasnym tle, a dłońmi obejmuje spory brzuszek. Internauci jednogłośnie przyznają, że na tym zdjęciu prezentuje się świetnie i wręcz promienieje.

Zobacz także: Tak dawniej wyglądała Basia Kurdej-Szatan. Niesamowite, jak się zmieniła [GALERIA]

Barbara Kurdej-Szatan w ciąży. Za miesiąc zostanie mamą

Basia Kurdej-Szatan w opisie pod zdjęciem zdradziła, że ciężko znosi ostatni miesiąc ciąży. Stara się jednak zachować pogodę ducha.

- Próbuję odnaleźć w sobie taki spokój i błogość, jakie miałam na tym zdjęciu... pogoda nie sprzyja, został miesiąc... jak się czułyście babeczki w ostatnim miesiącu ? Może poprawicie mi dzisiaj nastrój. Dobrego dnia dla Was! - dodała w opisie pod fotografią.

Internauci w komentarzach dzielą się swoimi doświadczeniami z końcówki ciąży. Nie szczędzą również komplementów przyszłej mamie. Aktorka powita swoje drugie dziecko już za miesiąc. Myślicie, że pokaże zdjęcie maluszka po porodzie?