Zamknij

Barbara Kurdej-Szatan wdała się w awanturę z fanami. Gwiazda jest wściekła

Sylwia Wamej
23.03.2020 11:57
Barbara Kurdej-Szatan
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Barbara Kurdej-Szatan miała ostatnio ostre spięcie z fanami. Nie spodobało im się reklamowanie samochodu przez gwiazdę. Zdaniem internautów to nie w porządku, tym bardziej że Barbara usilnie namawia fanów do pozostania w domu w czasie koronawirusa. Jak wytłumaczyła się aktorka?

Barbara Kurdej-Szatan w gorącej dyskusji z fanami

Barbara Kurdej-Szatan wdała się niedawno z fanami w dość niemiłą dyskusję. Wielbicielom gwiazdy nie spodobał się sponsorowany post samochodu Jaguar. Oliwy do ognia dodał fakt, ze aktorka, która sama namawia do zostania w domu, publikuje zdjęcie z samochodowej wycieczki.

"Kazała siedzieć w domu, a sama wychodzi…Jeśli mówi się ludziom, żeby nie wychodzili, to samemu siedzi się na d*pieTrochę brak wyczucia z postami sponsorowanymi" - burzą się fani. W komentarzach rozpętała się żywa dyskusja. I choć nie zabrakło pozytywnych wpisów, Barbara Kurdej-Szatan wyraźnie zdenerwowała się.

Aktorce wielbiciele zarzucili interesowne publikowanie postów oraz promowanie męża - Rafała Szatana. Gwiazda w ostrych słowach odpowiedziała.

"A co ma piernik do wiatraka? Po pierwsze - również robię rzeczy bezinteresownie. Właśnie w tym czasie. Po drugie - co ma wspólnego zdjęcie w samochodzie z rzekomą promocją męża? Jest Pan następną osobą, która bez żadnej świadomości piep**y głupoty. Nie ma możliwości, abym męża "wciskała". O tym, kto występuje w koncertach czy w telewizji, decydują reżyserzy i producenci. To oni, znając wykształcenie Rafała i jego zdolności, sami zapraszali go to tu, to tam. Ale co Pan może wiedzieć, jedynie może Pan wypisywać de*ilne komentarze. Współczuję - napisała zdenerwowana Barbara Kurdej-Szatan.

Barbarze Kurdej-Szatan wyraźnie puściły nerwy. Aktorka poirytowała się, że ludzie nie skupiają się na jej twórczości, którą przedstawia fanom w okresie kwarantanny.

"Nie napiszą nic o tym, że robimy ludziom wieczorami koncerty, by umilić im czas, że czytamy bajki dla dzieci. Wszystko ze zwykłej miłości do zawodu (robimy to przecież za darmo) i chęci umilenia czasu innym! Ale o piep**onej przejażdżce od razu! - grzmi aktorka.

Barbara Kurdej-Szatan odwołała wieczorne śpiewanie

Ta sytuacja mocno wyprowadziła Kurdej-Szatan z równowagi. Aktorka postanowiła odwołać wieczorne śpiewanie.

"Bardzo Was przepraszam, ale straciłam ochotę na nasze dzisiejsze śpiewanie. Tych, którym to jednak sprawiało przyjemność, ściskam mocno " - napisała Barbara Kurdej-Szatan.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia w związku z koronawirusem?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZEt.pl/SW