Zamknij

Barbara Kurdej-Szatan wybrała imię dla synka: "Imię jest polskie, piękne, stare"

26.06.2020 13:35
Barbara Kurdej-Szatan wybrała imię dla synka: "Imię jest polskie, piękne, stare"
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan niebawem po raz drugi zostaną rodzicami. Słynne małżeństwo przywita na świecie synka. Barbara Kurdej-Szatan w rozmowie z Jastrząb Post.pl zdradziła, że razem z mężem mają już wybrane imię dla chłopca. Jak się okazuje, to imię chętnie wybierają dla swoich pociech rodzime gwiazdy.

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan wybrali już imię dla synka

Barbara Kurdej-Szatan niebawem przywita na świecie synka. Jak się okazuje, Basia i jej mąż Rafał dawno już wybrali imię dla chłopca. Jak podkreśla aktorka w rozmowie z portalem Jastrząb Post.pl, imię w ostatnim czasie chętnie wybierane jest dla dzieci przez polskie gwiazdy.

"Imię jest polskie, piękne, stare dość, tradycyjne i niestety okazuje się, że jest takich dużo. Trochę mnie to denerwuje. Jak wybraliśmy imię Hania, to wtedy w ogóle imię Hania nie było modne. Były same Zosie, Marysie. Stwierdziłam: "Super, Hania jest przepięknym imieniem, jest polskie, jest ładne". Nagle się okazało, że tego roku urodziły się same Hanie. Teraz jest dokładnie to samo " - mówi Barbara Kurdej-Szatan.

Barbara Kurdej-Szatan nazwie synka Henryk?

Barbara i Rafał imię dla chłopca wybrali już w marcu.

"Wybraliśmy imię na początku marca. To był koniec pierwszego trymestru, zrobiłam badania krwi, dzięki którym wiem, czy są wady genetyczne, czy nie ma, czy wszystko w porządku z płodem i też dowiaduję się wtedy jaka płeć. W ciągu kilku dni wybraliśmy imię" - zdradziła Kurdej-Szatan w rozmowie z Jastrzabpost.pl

Mimo że mię jest popularne wśród dzieci gwiazd celebrytów, Barbara i Rafał nie zamierzają z niego rezygnować, tylko dlatego, że jest modne.

"Już się zdecydowaliśmy i nie potrafimy inaczej mówić do tego dzidziusia, który jest u mnie w brzuszku. Nagle się okazało, że wszyscy tak nazywają swoje dziecko. I pomyślałam: "No nie". Albo zaraz będzie, że zgapiam, albo że nie mamy pomysłu. Były lata, że były Zosia, Marysie, Franki, Antosie i takie imiona, a teraz będzie rok innego imienia.

Czyżby Basi Kurdej-Szatan chodziło o imię Henryk? Tego aktorka już nie powiedziała, jednak w ostatnim czasie Henryk jest chętnie wybierany przez gwiazdy. Swojego syna ostatnio nazwała tak m.in. Małgorzata Rozenek- Majadan.

Posłuchaj podcastu

RadioZEt.pl