Zamknij

Barbara Kurdej-Szatan z mężem w jacuzzi. Pokazała zdjęcie [FOTO]

Maciej Friedrich
03.12.2019 14:40
Barbara Kurdej-Szatan z mężem w jacuzzi. Pokazała zdjęcie [FOTO]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Barbara Kurdej-Szatan chętnie chwali się swoim szczęśliwym związkiem z mężem Rafałem Szatanem. Tym razem opublikowała w sieci zdjęcie, które rozpaliło wyobraźnię fanów. Aktorka i jej mąż pozują na nim w jacuzzi. 

Barbara Kurdej-Szatan od lat jest jedną z czołowych polskich celebrytek. Popularność przyniósł jej udział w kampanii reklamowej jednej z sieci komórkowych. Obecnie jest jedną z najbardziej rozchwytywanych aktorek w Polsce, a także uznaną prezenterką. Nawet po rozstaniu z TVP jej kariera nie zwolniła tempa. Ostatnio mogliśmy podziwiać ją między innymi w finale "Tańca z gwiazdami"

Basia jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Często publikuje zdjęcia ze swoim ukochanym, wokalistą Rafałem Szatanem. W poniedziałek 2 grudnia na profilu aktorki na Instagramie pojawiła się fotografia, która zachwyciła internautów. 

Barbara Kurdej-Szatan na zdjęciu w jacuzzi z Rafałem Szatanem

Najwyraźniej Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż postanowili odpocząć po pracowitym okresie na planie "Tańca z gwiazdami". Aktorka pochwaliła się zdjęciem, na którym pozuje z ukochanym w jacuzzi położonym w jednym z polskich ośrodków wypoczynkowych. Opis "zasłużony relaks" jest najlepszym komentarzem. 

Fani Basi i Rafała nie kryli zachwytu i chętnie komentowali zdjęcie opublikowane na profilu Barbary Kurdej-Szatan. 

- Cudownie razem wyglądacie. 

- Cudne, cudownie, ładnie wyglądacie.

Musze przyznać szczerze, że wygląda Pani rewelacyjnie - czytam w komentarzach. 

RadioZET.pl/MF