Zamknij

Barbara Kurdej-Szatan z siostrą. Aktorka pokazała zdjęcie z dzieciństwa

Patrycja Chudolińska
24.03.2020 12:01
Barbara Kurdej-Szatan
fot. Adam Jankowski/REPORTER/East News

Barbara Kurdej-Szatan zaskoczyła fanów nietypowym zdjęciem. Aktorka pokazała fotografię ze swojego dzieciństwa, na której pozuje z siostrą.

Barbara Kurdej-Szatan pokazała zdjęcie z siostrą

Barbara Kurdej-Szatan wzięła udział w nowym internetowym wyzwaniu. Gwiazdy, aby oderwać się od przykrych wiadomości na temat koronawirusa, publikują swoje zdjęcia z młodości. Aktorka przejrzała rodzinne fotografie i zaskoczyła fanów uroczą fotką z dzieciństwa.

- Kocham Cię Siostra. Wsparcie na zawsze. Usiądziemy razem na tej trawce, na bosaka, uśmiechając się do siebie i świata, jak napisałaś... - dodała w opisie, oznaczając swoją siostrę Katarzynę.

Fanom bardzo spodobało się zdjęcie sióstr sprzed lat. Basia i Katarzyna wspierają się w tym trudnym dla wszystkich czasie.

Siostra Barbary Kurdej-Szatan reaguje na krytykę

Niedawno Basia Kurdej-Szatan wdała się w awanturę ze swoimi fanami. Obserwatorom aktorki nie spodobała się reklama samochodu na jej profilu instagramowym. Niemiłe komentarze mocno dotknęły gwiazdę, która od kilku dni stara się umilić czas osób przebywających na kwarantannie m.in. tworząc darmowe, internetowe koncerty i relacje na żywo. Teraz siostra Barbary Kurdej-Szatan postanowiła zareagować na niesłuszne oskarżenia.

- Nigdy nie zrozumiem tych biednych, żałosnych, internetowych kreatur, które karmią się zaspokajaniem najniższych instynktów. Skąd to się bierze? Ta zawiść, zajadłość, głupota, nieokiełznana chęć poniżania i dosrywania drugiemu człowiekowi. Smutni ludzie. Nieskończenie nieszczęśliwi (...) Uśmiechaj się Baśka i wal ten cały gnój! - napisała ostro Katarzyna Kurdej.

RadioZET.pl/PCh