Zamknij

Kurdej-Szatan zastąpi Lewandowską. Aktorka przejęła kontrakt „Lewej”

Maciej Friedrich
16.10.2019 11:33
Kurdej-Szatan zastąpi Lewandowską. Aktorka przejęła kontrakt „Lewej”
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Barbara Kurdej-Szatan może cieszyć się z kolejnego marketingowego sukcesu. Aktorka zastąpi Annę Lewandowską w reklamie popularnego szamponu. Dlaczego zrezygnowano z „Lewej”?

Anna Lewandowska to bez wątpienia jedna z najcenniejszych dla reklamodawców celebrytek. Żona Roberta Lewandowskiego jednak sama doskonale radzi sobie w biznesie, rozwijając coraz to nowe projekty. Obecnie trenerka promuje własną linię ekologicznych kosmetyków, która wzbudziła duże zainteresowanie. Jak się okazuje, będzie mogła w pełni skupić się na własnym biznesie, bowiem przestanie być ambasadorką jednej ze znanych marek.

Barbara Kurdej-Szatan zastąpi Annę Lewandowską w reklamach

Anna i Robert Lewandowscy od kilku lat byli ambasadorami jednej ze znanych marek szamponów do włosów. Jak się okazuje, Anię zastąpi inna polska gwiazda. Mowa tu o doskonale radzącej sobie na krajowym rynku Basi Kurdej-Szatan. Wybór „następczyni” Lewandowskiej wydaje się logiczny, aktorka cieszy się ogromną popularnością dzięki roli w „M jak Miłość” i udziałowi w „Tańcu z gwiazdami”. Doświadczenie w reklamie zdobyła, będąc gwiazdą kampanii jednej z sieci komórkowych. Jednak w rozmowie z serwisem Party Basia skromnie skomentowała informacje o nowym kontrakcie.

 Barbara Kurdej-Szatan szaleje na mieście. Gwiazda pokazała, jak bawi się w Krakowie [WIDEO]

Chciałam powiedzieć, że nie do końca „zastąpiłam Anię”. Zaproponowano mi tę reklamę, ponieważ potrzebowali tym razem blondynki.

Kontrakt ze znaną marką to bez wątpienia wizerunkowy sukces oraz duże pieniądze. Jak informuje serwis Pudelek, współpraca z Kurdej-Szatan ma być długoterminowa. Jak myślicie, czy Basia godnie zastąpi „Lewą” jako ambasadorka?

Zagłosuj

Uważasz, że Basia godnie zastąpi Annę Lewandowską?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF