Zamknij

Barbara Kurdej-Szatan zdradziła termin porodu. Rozpoczęła przygotowania [FOTO]

09.06.2020 14:38
Barbara Kurdej-Szatan
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan spodziewają się drugiego dziecka. Aktorka zdradziła właśnie, że rozpoczęła przygotowania do porodu. W najnowszym wpisie ujawniła, kiedy na świecie pojawi się jej pociecha.

Barbara Kurdej-Szatan kilka tygodni temu ogłosiła, że jest w ciąży. Aktorka i jej mąż Rafał Szatan spodziewają się drugiego dziecka - mają już córkę Hanię. Do tej pory małżonkowie nie zdradzili, czy powitają na świecie chłopca, czy kolejną dziewczynkę. Basia długo ukrywała wieść o swoim błogosławionym stanie i wyraźnie dawkuje kolejne informacje o ciąży, które przekazuje swoim fanom.

Ostatnio postanowiła jednak zrobić wyjątek. Aktorka przyznała, że powoli rozpoczyna przygotowania i zbieranie niezbędnej wyprawki dla maluszka. Przy okazji zdradziła, ile czasu zostało jej do porodu. Termin zbliża się wielkimi krokami.

Zobacz także: Basia Kurdej-Szatan już nie jest blondynką? Zaskakująca metamorfoza, pokazała się w nowym kolorze

Barbara Kurdej-Szatan jest w ciąży. Gwiazda przygotowuje się na przyjście na świat dziecka

Basia Kurdej-Szatan opublikowała swoje zdjęcie z produktami dla noworodków. W opisie zdradziła, że do porodu zostały jej już tylko 3 miesiące. Maluch przyjdzie na świat najprawdopodobniej we wrześniu.

- Ojjj, chyba pora zacząć poważnie myśleć o nadchodzącym ważnym momencie i poskładać niezbędne rzeczy dla maluszka. Już niecałe trzy miesiące zostały, zdążę? Najpierw myśli się o ciąży i o tym, jak zadbać o jak najlepszy swój stan zdrowia, aby wszystko dobrze się rozwijało, a gdy zaczyna się składać najpotrzebniejsze rzeczy dla dzidziusia, jeszcze bardziej odczuwa się niezwykłość tej sytuacji i chyba już nie można się doczekać brzdąca! - napisała Barbara Kurdej-Szatan.

Internauci zwracają uwagę aktorce, że jeszcze ma sporo czasu na składanie wyprawki. Inni uszczypliwie dodają, że Basia dołącza do grona gwiazd, które "zarabiają na ciąży", reklamując produkty dla dzieci. A wy co myślicie?

RadioZET.pl/PCh