Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Barbra Streisand sklonowała psa

01.03.2018 08:53

Barbra Streisand zdradziła, że jej dwa nowe psy są klonami nieżyjącej już suczki, Samanthy. Organizacja przyjaciół zwierząt PETA jest oburzona.

Babra Streisand fot. Twitter/Variety

Samantha, urocza suczka rasy Coton de Tuléar, była prawdziwym oczkiem w głowie amerykańskiej piosenkarki. Niestety pupilka gwiazdy odeszła w 2017 roku. Wcześniej Streisand pobrała z jej pyska i żołądka komórki potrzebne do sklonowania psa. Dzięki temu na świat przyszły dwa nowe psy — Violet i Scarlett.

— Mają różne osobowości — opowiada Streisand. — Czekam, aż trochę podrosną, żeby zobaczyć, czy kolor oczu zmieni im się na brązowy (ten, który miała Samantha) i czy będą miały jej powagę — tłumaczy. Trzeci pies gwiazdy jest dalekim kuzynem Samanthy.

Organizacja przyjaciół zwierząt PETA wyraziła zaniepokojenie informacjami, którymi podzieliła się z mediami Streisand. Podkreśliła, że zwierzęta nie powinny być klonowane, gdy wiele czworonogów jest porzucanych lub umiera w schroniskach.

— Czujemy ból Barbry Streisand po stracie ukochanego zwierzaka, ale chcielibyśmy z nią także omówić problem klonowania zwierząt — twierdza przedstawiciele PETY.

Ten pogląd podziela większość internautów. Na całym świecie pojawiają się negatywne komentarze na temat zachowania amerykańskiej piosenkarki i aktorki.

RadioZET.pl/SI

Oceń