Zamknij

Baron ma nową dziewczynę? Pokazali wspólne zdjęcie. "Bliźniacze dusze" [FOTO]

Maciej Friedrich
16.12.2019 12:16
Baron ma nową dziewczynę? Pokazali wspólne zdjęcie. "Bliźniacze dusze" [FOTO]
fot. MARIUSZ GRZELAK/REPORTER / EAST NEWS

Choć znany z "The Voice of Poland" rozstał się z Julią Wieniawą, ich związek nadal jest komentowany. Tymczasem muzyk opublikował w sieci zdjęcie z inną pięknością, z którą spędził swoje urodziny. Czyżby muzyk Afromental miał nową dziewczynę?

Aleksander Milwiw Baron to charyzmatyczny gitarzysta i producent muzyczny, jeden z najbardziej rozpoznawalnych członków grupy Afromental. Widzowie doskonale znają go z muzycznych programów "The Voice of Poland" i "The Voice Kids", gdzie występuje z kolegą z zespołu, Tomsonem. Jednak o Baronie głośno było także ze względu na związek z aktorką Julią Wieniawą. Para rozstała się po pół roku, jednak nawet tak krótka relacja była głośno komentowana w mediach.

13 grudnia muzyk Afromental obchodził swoje 36. urodziny. Fanów zadziwił fakt, że muzyk wybrał się na kolację właśnie z Julią Wieniawą. Jeszcze większe emocje wzbudziła jednak zdjęcie Barona u boku innej piękności. Pojawiły się głosy, że gitarzysta ma nową dziewczynę.

Baron na zdjęciu z nową dziewczyną? Muzyk Afromental pokazał zdjęcie z Katarzyną Nast

Najwyraźniej Baron i Wieniawa, zgodnie z zapowiedziami, po rozstaniu zostali przyjaciółmi. Aktorka na InstaStory opublikowała zdjęcie z jubilatem, które podpisała "najlepsi przyjaciele". O wiele więcej emocji wzbudziła fotografia opublikowana przez samego muzyka. Na jego profilu na Instagramie możemy zobaczyć go w towarzystwie Katarzyny Nast, scenografką pracującą dla stacji TVN. Podpisał je między innymi słowami "bliźniacze dusze". Część fanów podejrzewa, że Aleksander i Katarzyna są dla siebie kimś więcej, niż tylko przyjaciółmi.

 The Voice of Poland 10: Baron i Kamil Bednarek spięli się na planie. Posypały się złośliwości

- Czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie?

- Piękna para!

- Aż ciężko uwierzyć, że bliźniacze dusze, bo to rzadko się zdarza. Wszystkiego dobrego - czytamy.

Myślicie, że urocze zdjęcie to dowód, że Baron jest w nowym związku?

Zagłosuj

Myślisz, że Baron jest w nowym związku?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF