Zamknij

Baron pokazał ojca i brata. Jeden z nich jest podobny do znanego rapera?

Maciej Friedrich
24.06.2019 14:04
Baron pokazał ojca i brata. Jeden z nich jest podobny do znanego rapera?
fot. Grzegorz Ksel/REPORTER/EAST NEWS

Aleksander Milwiw-Baron, gitarzysta grupy Afromental i partner Julii Wieniawy, pochwalił się zdjęciem, na którym pozuje z bratem i ojcem. Szczególnie ten drugi przykuł uwagę fanów. Nie zabrakło porównania do popularnego rapera Tedego.

Aleksander Milwiw-Baron to utalentowany gitarzysta i producent, znany z grupy Afromental. Na medialnym świeczniku znalazł się za sprawą związku z Julią Wieniawą oraz posady jurora w „The Voice of Poland” i „The Voice Kids”. Muzyk cieszy się coraz większą popularnością w mediach społecznościowych. Na Instagramie publikuje zarówno zdjęcia z koncertów, jak i życia prywatnego. W niedzielę 23 czerwca na jego profilu pojawiło się zdjęcie opublikowane z okazji Dnia Ojca. Baron pozuje na nim razem z ojcem i bratem.

Baron na zdjęciu z ojcem i bratem. Jak wygląda rodzina gitarzysty Afromental?

Na opublikowanej przez Barona fotografii możemy zobaczyć brata muzyka Adama oraz ojca Piotra. Choć panowie na pierwszy rzut oka nie wydają się bardzo podobni, to pokrewieństwo zdradza charakterystyczny uśmiech. Fani nie kryli zadowolenia ze zdjęcia, ponieważ chłopak Julii Wieniawy nieczęsto dzieli się zdjęciami rodziny. Nie zabrakło więc komentarzy oceniających wygląd jego bliskich. Szczególnym zainteresowaniem cieszył się tata Aleksandra. Część internautów dopatrzyła się podobieństwa do popularnego rapera. Z kolei Adam bardzo spodobał się fankom.

„Jaki przystojny brat! No, no, no... Adam to niezły”

„Pan Tata taki trochę Tede bez włosów”.  

Warto odnotować, że Baron pochodzi z muzycznie uzdolnionej rodziny, a brat i ojciec również robią karierę w branży. Ojciec jest uznanym saksofonistą jazzowym, a brat gra na trąbce oraz instrumentach elektronicznych w grupie Pink Freud dowodzonej przez Wojciecha Mazolewskiego. Nic dziwnego, że również Baron okazał się utalentowanym multiinstrumentalistą. 

Aleksander Milwiw-Baron – kim jest chłopak Julii Wieniawy?

Aleksander Milwiw-Baron urodził się we Wrocławiu w 1983 roku. Jest absolwentem Państwowej Szkoły Muzycznej im. Karola Szymanowskiego we Wrocławiu. W 2007 roku został laureatem pierwszej edycji ogólnopolskiego konkursu dla producentów muzycznych Coke Live Fresh Noise. Poza Afromental, współpracował z takimi artystami jak Mrozu, Mesajah czy Maria Sadowska. Był też członkiem grupy Blog 27, a nawet występował w serialu „39 i pół”. 

Zagłosuj

Słuchasz Afromental?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF