Zamknij

Baron zdradził kulisy związku z Blanką Lipińską. Wspomniał o Julii Wieniawie

Maciej Friedrich
15.05.2020 09:53
Baron zdradził kulisy związku z Blanką Lipińską. Wspomniał o Julii Wieniawie
fot. MARIUSZ GRZELAK/REPORTER/ EAST NEWS

Związek Barona i Blanki Lipińskiej to jeden z najgłośniejszych tematów w polskim show-biznesie. Muzyk Afromental opowiedział, jak im się układa i co ceni w partnerce. W wywiadzie wspomniał także o Julii Wieniawie.

Blanka Lipińska w błyskawicznym tempie stała się jedną z najpoczytniejszych krajowych autorek. Seria erotycznych powieści "365 dni" okazała się marketingowym strzałem w dziesiątkę, choć książkom zarzuca się wulgarność, a autorce mierny talent pisarski. Nie zmienia to faktu, że kontrowersyjna Blanka stała się jedną z najpopularniejszych celebrytek, o której media piszą bardzo często.

Prawdziwą burzę wywołała informacja, że Blanka Lipińska spotyka się z Baronem, gitarzystą Afromental znanym z "The Voice of Poland" i "The Voice Kids". Muzyk był już na medialnym świeczniku, gdy był w związku z Julią Wieniawą, jednak relacja z Blanką była dla wielu osób ogromnym szokiem. Tymczasem parze doskonale się układa, a Lipińska nie kryje swojego szczęścia. Także Baron w wywiadzie z dziennikarką "Gali" opowiedział o tym, jak układa mu się z ukochaną.

Blanka Lipińska na starych zdjęciach. Jakie operacje plastyczne przeszła autorka "365 dni"?

Baron opowiedział o związku z Blanką Lipińską

Jak można było podejrzewać, Baron wypowiadał się o ukochanej w samych superlatywach. Zdradził, że z Blanką nie sposób się nudzić i zawsze mają tematy do rozmów, niczym starzy przyjaciele.

- Na pewno cenię jej charakter i lubię z nią gadać. Ona zawsze ma tyle do powiedzenia, że to jest fascynujące. To jest taki ogień, który sprawia, że chce mi się z nią gadać. Lubię się z nią śmiać, wygłupiać. To jest kobieta wulkan. Zawsze się coś dzieje. Nie mogę nie wspomnieć o talencie Blani - a jest to talent kulinarny - a ja jestem łasuchem totalnym. (...) Z powodu tej miłości przytyłem 8 kilo, ale już zrzucam - opowiada.

Muzyk Afromental przyznał, że bolały go zarzuty, że związek z Lipińską to zabieg marketingowy. Nawiązał do Julii Wieniawy i wyznał, że jego związku opierają się na fascynacji, a nie chłodnej kalkulacji.

- Bolało, że związki są to skalkulowane akcje mojego menadżera po to, żeby wypromować siebie bądź tę drugą stronę. Nikt nie wierzył, że takie osoby mogą poczuć coś do siebie. W mojej relacji z Blanią połączyła nas szczera fascynacja i to ta fascynacja doprowadziła do takich, a nie innych decyzji. Tak samo w tej relacji, jak w relacji z Julką Wieniawą - podsumował muzyk.

Zagłosuj

Słuchasz Afromental?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/gala.pl/MF