Zamknij

Baron pokazał pierwsze wspólne zdjęcie z Blanką Lipińską. Nie zabrakło romantycznych słów

Sylwia Wamej
14.04.2020 11:28
Aleksander Baron
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Baron i Blanka Lipińska spędzili razem Wielkanoc. Zakochany muzyk Afromental pochwalił się pierwszym wspólnym zdjęciem z ukochaną na Instagramie. "Jestem wdzięczny wszechświatowi, że Blania pojawiła się w moim życiu" - napisał Baron.

Baron opublikował pierwsze wspólne zdjęcie z Blanką Lipińską

Baron i Blanka Lipińska spędzają każdą wolną chwilę razem, tym bardziej teraz, w okresie kwarantanny. Zakochani spędzili razem Wielkanoc. Baron opublikował pierwsze wspólne zdjęcie na Instagramie razem z ukochaną. Gitarzysta Afromental pokazał też swoje stylowe mieszkanie.

Muzyk podkreślił, że to jego pierwsze święta wielkanocne, spędzone w warszawskim domu. "To pierwsze Święta, które spędzam w swoim domu w Warszawie. Jestem wdzięczny wszechświatowi, że Blania pojawiła się w moim życiu i nie muszę spędzać samotnie dzisiejszego dnia, ani każdego kolejnego..." - podkreślił gwiazdor.

W komentarzach nie zabrakło ciepłych słów ze strony fanów. "Super z was para", "jak ona na ciebie patrzy, powodzenia" - pisali fani.

Blanka Lipińska o związku z Baronem

Choć Baron zdobył się na nie lada romantyzm, publikując takie zdjęcie i wpis, to jednak Blanka Lipińska pierwsza go poderwała."To ja zapolowałam na niego! Słyszałam o nim wiele dobrego i wymyśliłam go sobie już w październiku. (...) Chwilę zajęło mi poderwanie chłopaka z telewizji, ale ostatecznie nie czas, a efekt się liczy" - mówiła autorka erotycznych książek w jednym z wywiadów.

Blanka Lipińska związana była wcześniej z Maciejem Buzałą, z kolei poprzednią partnerką Barona była Julia Wieniawa. Związek z 15 lat młodszą dziewczyną nie przetrwał jednak próby czasu.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZet.pl/SW