Zamknij

Baron pokazał zdjęcia z młodości. "Skrzyżowanie Bednarka i Margaret" [FOTO]

Maciej Friedrich
23.04.2020 11:34
Baron pokazał zdjęcia z młodości. "Skrzyżowanie Bednarka i Margaret" [FOTO]
fot. Jan Bogacz/TVP/East News

Baron, gitarzysta Afromental i partner Blanki Lipińskiej, znany jest z charakterystycznej fryzury. Okazuje się, że muzyk dredy nosił już jako nastolatek. W sieci pochwalił się zdjęciem z młodości. Fani nie kryli rozbawienia.

Aleksander Milwiw-Baron to gitarzysta, kompozytor i producent. Choć największą popularność zyskał, występując z zespołem Afromental, na swoim koncie ma współpracę między innymi z Blog 27, Marią Sadowską czy Mrozem. Widzowie doskonale kojarzą go jako jurora w "Bitwie na głosy", "The Voice Kids" i "The Voice of Poland".

W ostatnim czasie głośno było o Baronie także ze względu na jego życie uczuciowe. Muzyk związany był z aktorką Julią Wieniawą, a obecnie w mediach głośno jest o nim i Blance Lipińskiej, kontrowersyjnej autorce serii "365 dni". Miłość gitarzysty i pisarki kwitnie, o czym świadczą wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych.

Cechą charakterystyczną Barona są jego długie dredy, dzięki którym ciężko pomylić go z innymi gitarzystami. Okazuje się, że zamiłowanie do takiej fryzury artysta miał od młodych lat.

Baron pokazał zdjęcie z młodości. Fani porównali go do Bednarka?

Na profilu Barona na Instagramie pojawiły się nowe zdjęcia. Gitarzysta Afromental postanowił pochwalić się czterema fotografiami z młodości. Ulubiona fryzura towarzyszy mu od lat.

- Oto dowód na to, że urodziłem się w dredach. Tyci Alek w czterech aktach. Która wersja mnie jest Twoim faworytem? - zapytał fanów.

Wielbiciele Barona żywiołowo zareagowali na zdjęcia artysty z lat młodości. Pojawiło się wiele komplementów, internauci nie odmówili sobie także żartów z muzyka.

- Na drugim u góry to jak skrzyżowanie Kamila Bednarka i Margaret.

- W blondzie to normalnie jak chłopak z "Freestyler".

- Wyglądasz jak Sandra z "Hotelu Paradise" - żartowano w komentarzach.

Zagłosuj

Słuchasz Afromental?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF