Zamknij

Baron potwierdził związek z Blanką Lipińską? Sparodiował jej wypowiedź

Patrycja Chudolińska
13.03.2020 14:11
Aleksander Baron Blanka Lipińska
fot. Instagram/@alekbaron

Plotki o romansie Aleksandra Barona i Blanki Lipińskiej nie milkną. Internauci uważnie obserwują każdy ruch gwiazd szukając potwierdzenia dla medialnych doniesień. Ostatnia relacja muzyka Afromental na Instagramie szczególnie zainteresowała fanów.

Aleksander Baron i Blanka Lipińska są razem?

Plotki o romansie Blanki Lipińskiej i Aleksandra Barona wciąż są jednymi z najgorętszych w polskim show-biznesie. Do tej pory żadne z zainteresowanych nie potwierdziło oficjalnie medialnych doniesień. Autorka "365 dni" i juror "The Voice" bawią się jednak zainteresowaniem fanów i zostawiają drobne poszlaki, które mogłyby wskazywać na ich związek. Tym razem Baron postanowił sparodiować wypowiedź domniemanej ukochanej.

- Myślałam o apokaliptycznych wizjach, które nas czekają. (…)  Mam nadzieję, że to nas nie spotka, ale jestem bardziej niż pewna, że tak będzie. Cieszę się, że mam Netfliksa, cieszę się, że mam prąd. Jedyne co, to muszę zrobić zapasy wina, cebuli, jajek i kapusty kiszonej i już wtedy będę przygotowana - powiedziała Blanka Lipińska w czwartkowej relacji na InstaStories.

Trzeba przyznać, ze lista zakupów Blanki Lipińskiej jest dość nietypowa. Kilka godzin później Baron opublikował nagranie, w której... wymienił te same produkty.

Aleksander Baron podzielił się "swoją" listą zakupów

Aleksander Baron podzielił się swoją opinią na temat koronawirusa na Instagramie. Zaapelował do fanów o zachowanie zdrowego rozsądku i nie poddawanie się panice. Choć gwiazdor nie planuje robić ogromnych zapasów, również wybrał się na małe zakupy.

- Ja też jadę zrobić zakupy na chatę, żeby nie było, jadę kupić tylko podstawowe produkty, takie jak jajko, kapusta kiszona, wino, cebula - wymienił z uśmiechem muzyk.

Nie da się ukryć, że jest to praktycznie lustrzane odbicie wypowiedzi Blanki Lipińskiej. Myślicie, że w ten sposób Baron chce zasygnalizować, że coś go z pisarką łączy?

RadioZET.pl/PCh