Zamknij

Baron ma nową fryzurę. Co na to Julia Wieniawa?

Maciej Friedrich
29.04.2019 12:33
Baron ma nową fryzurę. Co na to Julia Wieniawa?
fot. Instagram:@alekbaron

W związku z nowym sezonem koncertowym Afromental, gitarzysta grupy, Aleksander Milwiw-Baron, postanowił zmienić wizerunek. Co o nowej fryzurze muzyka myśli jego partnerka, Julia Wieniawa?

Julia Wieniawa i Aleksander Milwiw-Baron podejrzewani byli o romans od marca 2019 roku. Media zauważyły, że aktorka i gitarzysta grupy Afromental spędzają ze sobą sporo czasu po tym, jak Julia rozstała się z Antonim Królikowskim. Choć na początku para nie wypowiadała się na temat wzajemnych relacji, wspólne zdjęcia z urlopu nie pozostawiały żadnych wątpliwości. Ostatecznie zakochani po raz pierwszy pokazali się publicznie razem na pokazie mody.

Popularny Baron to nie tylko gitarzysta Afromental, ale również uznany na krajowym rynku muzycznym multiinstrumentalista i producent muzyczny. Współpracował między innymi z Blog27, Mrozem, Maria Sadowską, a także uczestniczył w kilku koncertach na trasie kompozytora Hansa Zimmera.

Znakiem rozpoznawalnym Barona są jego długie, ciemne dredy, dzięki którym ciężko pomylić go na scenie z innymi gitarzystami. Muzyk postanowił jednak mocno zmienić swój wizerunek przed nadchodzącą trasą koncertową Afromental.

Nowa fryzura Barona. Jak zareagowała Julia Wieniawa?

W niedzielę 28 kwietnia na profilu Barona na Instagramie pojawił się wpis, w którym muzyk zaprasza fanów na letnie koncerty Afromental. Na załączonej fotografii widać sporą zmianę fryzury gitarzysty. Aleksander znacznie skrócił swoje dredy, a końcówki części z nich zafarbował na biało. Fani komplementowali metamorfozę i zastanawiali się, jak zareaguje na nią jego ukochana. Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. Julia Wieniawa zamieściła pod postem chłopaka entuzjastyczny okrzyk "Yaaaassss babeeee (Tak Kochanie)" oraz emotikony płomieni i serduszek. Jak widać, jest zadowolona z nowego wizerunku partnera. Kto wie, może sama podpowiadała mu, w jakiej stylizacji będzie wyglądał najlepiej.

Zagłosuj

Wybierasz się na koncert Afromental?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF