Zamknij

Baron na Tinderze? Były partner Blanki Lipińskiej zdegustowany. "Poznałem dno internetu"

08.10.2020 11:41
Aleksander Baron Milwiw
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Rozstanie Blanki Lipińskiej i Barona nadal jest głośno komentowane. Nic w tym dziwnego, autorka "365 dni" i muzyk Afromental tworzyli jeden z najbardziej medialnych związków w kraju. Okazuje się, że ktoś zdecydował się wykorzystać wizerunek Barona w tym trudnym momencie i podszył się pod niego w aplikacji Tinder.

Blanka Lipińska i Baron rozstali się. Choć autorka bestsellerowych "365 dni" oraz muzyk grupy Afromenal doskonale znany widzom "The Voice of Poland" nie byli ze sobą szczególnie długo, to z miejsca stali się jedną z najbardziej medialnych par krajowego show-biznesu. Duża w tym zasługa aktywności w mediach społecznościowych. Blanka i Baron często pojawiali się na wspólnych fotografiach i sprawiali wrażenie osób, które starają się stworzyć stabilną relację. Niestety, nie zawsze plany da się zrealizować. Relacja znanej pary nie przetrwała próby czasu, choć sami zainteresowani nie ujawnili szczegółów.

Blanka Lipińska poinformowała o rozstaniu z Baronem w rozmowie z "Galą". Także sam Baron skomentował zakończenie związku wymownym wpisem na Instagramie, który jednak nie spodobał się wszystkim internautom. Media rozpisują się na temat powodu rozstania celebrytów, tymczasem okazuje się, że gitarzysta Afromental musi zmagać się nie tylko z trudną sytuacją po rozstaniu, ale także innymi problemami, w tym wizerunkowymi. W popularnej aplikacji Tinder pojawił się profil Barona, co sugeruje, że chwilę po zakończeniu związku z Blanką Lipińską zaczął szukać okazji do randki z kimś innym. Sam muzyk twierdzi jednak, że ktoś zwyczajnie się pod niego podszył.

ZOBACZ TAKŻE:  Sylwia Przybysz padła ofiarą oszusta. Firma bezprawnie wykorzystała jej wizerunek

Baron pojawił się na Tinderze? Ktoś podszywa się na Tinderze pod byłego partnera Blanki Lipińskiej

Tinder to jedna z najpopularniejszych aplikacji randkowej, gdzie można poznać nowe osoby, umówić się na randkę, a w efekcie nawet stworzyć związek. Przykładem jest Michał Wiśniewski, który szukał tam miłości. Dla wielu osób szokiem było pojawienie się na Tinderze profilu, który wydaje się być profilem Barona. Z pewnością taka sytuacja zaledwie kilka dni po rozstaniu z Blanką Lipińską wywołałoby wiele kontrowersji. Jednak gwiazdor "The Voice of Poland" błyskawicznie skomentował sprawę, informując, że ktoś podszywa się pod niego. Na swoim Instastory opublikował zdjęcie swojego rzekomego profilu i dodał jednoznaczny komentarz.

- Wydawało mi się, że poznałem już dno internetu. Okazuje się, że ten poziom absurdu jest poza moją świadomością - czytamy.

Niestety, wiele gwiazd boryka się z kradzieżą ich tożsamości.