Zamknij

Bartek Kasprzykowski martwi się bezrobociem. Zamieni aktorstwo na inną branżę?

Sylwia Wamej
10.04.2020 13:08
Bartek Kasprzykowski
fot. Viphoto. East News

Bartek Kasprzykowski jak większość aktorów, został bez pracy. Aktor zamieścił zdjęcie i wpis, w którym zastanawia się nad przebranżowieniem. "Aktor ze zdjęcia próbuje się przekwalifikować trochę i szukać rozwiązania sytuacji bezrobocia" - czytamy we wpisie Bartka Kasprzykowskiego.

Bartek Kasprzykowski stracił pracę. Chce się przebranżowić?

Bartek Kasprzykowski jak większość artystów w Polsce został bez pracy. Sytuacja dla branży rozrywkowej jest ciężka. Dodatkowo nie wiadomo, kiedy zakończy się pandemia koronawirusa i artyści będą normalnie mogli wrócić do pracy. Bartek Kasprzykowski w najnowszym wpisie dał do zrozumienia, że jego sytuacja nie jest za ciekawa. Aktor zastanawia się nad przebranżowieniem. Kasprzykowski podkreśla też, że nie wszyscy aktorzy są tak zamożni, jak mogłoby się to wydawać.

"Zdjęcie przedstawia aktora, który zastanawia się kiedy znów zacznie pracować na dzieci, kredyty itepe. Aktor dzięki tabloidom uważany jest za krezusa, co w sposób znaczący utrudnia społeczeństwu wiarę w trudne położenie tej grupy zawodowej(n.p „dzień zdjęciowy” kojarzy się ludziom jako jeden z 365 dni pracy aktora, a wiec jeżeli aktor dużo zarabia za taki dzień, to trzeba to pomnożyć razy 365 i wychodzi niezła sumka, ale szkopuł w tym, że aktor ma dwa, trzy dni zdjęciowe w miesiącu, jak się powiedzie i ciężko z tego zrobić oszczędności)Aktor ze zdjęcia próbuje się przekwalifikować trochę i szukać rozwiązania sytuacji bezrobocia" - napisał Bartek Kaszprzykowski.

W komentarzach 42-letni aktor dostał od swoich fanów mnóstwo wsparcia. "Będzie dobrze panie Bartku", "życzę wytrwałości i spokoju", "wytrwałości"  - piszą fani.

Bartek Kasprzykowski: W jakich produkcjach zagrał?

Bartek Kasprzykowski na swoim koncie ma mnóstwo ról filmowych oraz dubbingowych. Mogliśmy go oglądać w takich produkcjach jak m.in. "Na dobre i na złe", "Komisarz Alex", "M jak miłość, "Hotel 52", "39 i pół tygodnia" oraz "W rytmie serca". Prywatnie związany jest z Tamarą Arciuch", z którą ma dwoje dzieci: syna Michała i córkę Nadię.

Zagłosuj

Lubisz oglądać polskie seriale?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZet.pl/SW